Skocz do zawartości
Jaśnie Panicz

Nbox Recorder HDMI i Panasonic Bardzo dziwny nowy problem !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!! Ostatnio irytuje mnie pewien problem. To że nbox recorder po hdmi ni działa z Panasoniciem Pv70p to żadna nowość używałem dvi plus stereo chinchami i było ok, ale teraz po aktualizacji softa obraz na hdmi zrywa mi się co jakiś czas. Włacze boxa oglądam i po 5min mam dzwięk a zrywa obraz, innym razem oglądam przez 5h i jest ok i nagle boom to samo, śnieży tylko. Jest to strasznie irytujące ! Ktoś coś wie ? Pomoże ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Jaśnie Panicz' post='63589' date='15.10.2007, 22:38 ']Witam !!! Ostatnio irytuje mnie pewien problem. To że nbox recorder po hdmi ni działa z Panasoniciem Pv70p to żadna nowość używałem dvi plus stereo chinchami i było ok, ale teraz po aktualizacji softa obraz na hdmi zrywa mi się co jakiś czas. Włacze boxa oglądam i po 5min mam dzwięk a zrywa obraz, innym razem oglądam przez 5h i jest ok i nagle boom to samo, śnieży tylko. Jest to strasznie irytujące ! Ktoś coś wie ? Pomoże ?[/quote]

To wygląda ewidentnie na problem HDCP z dźwiękiem. Czy aby na pewno Twój Recorder nie przełączył się z powrotem w tryb HDMI z DVIa podczas aktualizacji softu? Bo w tym może tkwić przyczyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Jaśnie Panicz' post='63752' date='17.10.2007, 01:11 ']No właśnie nie, bo przestawiłęm na nowo na dvi i nadal to występuje co tu zrobić ? wymienić recordera na nowy ?[/quote]


Witam , wymiana nic nie da przerabiałem ten temat , mam lcd LG42LC2R i przed aktualizacją po hdmi śmigał super a po to załamka jedyne rozwiązanie to spróbój po Componęcie , u mnie pomogło i problem znikł .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wersje VP7 i recorder działa vel DVI i component, ale w sklepie próbowałem na plaźmie V70 i recorder również działał tylko po DVI i Componencie.Faktycznie po zmianie oprogramowania w recorderach tak się stało,zgłosiłem do BOKu ale czy to coś da,jeden Sojka tylko wie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mówicie że TH-42PV70P i nbox po HDMI nie współpracują? :) szkoda bo obecnie czekam na dostawę tego TV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Współpracują ale w trybie DVI + połączenie audio optyczne lub chinch.Również pozostaje [b][color="#ff0000"]Com[/color][color="#0000ff"]pon[/color][color="#00ff00"]ent[/color][/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli połączenie po HDMI tylko i wyłącznie do wizji a dźwięk po optyku? i powinno hulać? bo zastanawiam sie nad kupnem antenki z n'ki i dwóch dekoderów, jednego dla Panasa TH42PV70P a drugiego dla Loewe Concept 32" Basic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kys_sobi' post='65992' date='02.11.2007, 18:41 ']Czyli mówicie że TH-42PV70P i nbox po HDMI nie współpracują? :lol: szkoda bo obecnie czekam na dostawę tego TV[/quote]

to ciekawe dlaczego mi dziala ten tv przez kable hdmi zarowno obraz jak i dzwiek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='macias' post='68791' date='20.11.2007, 10:15 ']to ciekawe dlaczego mi dziala ten tv przez kable hdmi zarowno obraz jak i dzwiek :lol:[/quote]

a dawno kupowałeś TV? bo ja jakieś 2tyg temu. Trochę mnie pocieszyłeś pisząć że n działa na tym modelu ;]
Pożyjemy zobaczymy jak u mnie będzie, pozdrówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...