Skocz do zawartości
rulon

mirai 632v200 czy może 632E500?

Rekomendowane odpowiedzi

W zasadzie już po lekturze byłem przez Was "namówiony" do zakupu tv mirai 632v200, aż tu nagle :
1. zaczeło go brakować w tańszych sklepach
2. pojawił się nowszy model 632E500.
Stąd pytanie - którego wziąć?
Ten nowszy nie ma PIP, za to lepsze parametry (kontrast i jasność), jest też jakieś 100 zł droższy.
Nie jestem wielkim fanem tv :) Oglądam okazjonalnie futbol (C+) raz na 2 tyg. jakiś film, nie gram i na tym sprzęcie się nie znam.
Pomóżcie bo muszę w tym tygodniu coś kupić zanim żona wyda kaskę na ciuchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W ostatnia sobote mialem okazje troszke sie pobawic tym nowym 632e500.
Fajnieszy Design i ladniejszy pilot. Cala obudowa matowa (nie odbija sie swiatlo sloneczne) w czarnym kolorze. Niestety nadal tylko jedno wejscie HDMI. Zmienione Menu, ale polski jezyk chyba zapomnieli sprawdzic :-).
Parametry obrazu i dzwieku sa OK.
Podlaczenie pod komputer DVI-HDMI swietnie gra na 720p ,ale podobnie jak i inne telewizory juz 1080i nie jest powalajace.
Co ciekawe przyjmuje sygnal 1080p co milo mnie zaskoczylo w tym przedziale cenowym.
Rownomierne podswietlenie matrycy i zero martwych pikseli.
Jedyny minus to jasno swiecaca dioda w prawym dolnym rogu informujaca o stanie pracy telewizora, najchetniej bym ja deczko przetarl papierem sciernym.

Dorzuc sobie to 100zl (potarguj sie) i wez sobie nowy model.

Pozdrawiam

braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='braavoo' post='63486' date='15.10.2007, 10:24 ']Dorzuc sobie to 100zl (potarguj sie) i wez sobie nowy model.[/quote]

Tak zrobię. Dzięki :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='radzique' post='63746' date='16.10.2007, 23:21 ']gdzie chcesz go kupić i za ile ?[/quote]

znalzałem za 1969 na [url="http://www.camino.pl/opis.php3?ID=27311"] www.camino.pl[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam forum :)
to moj pierwszy post na tym forum :)
mam taki sam dylemat jak autor topica, jednak jest jeszcze jeden dla mnie istotny parametr ktory moze zdecydowac o wyborze.
chodzi o montaz na scianie... na stronie mirai w danych technicznych jest wypisana mozliwosc montazu na scianie, ale...
obydwa ja maja, lecz jak patrze na zdjecia 632v200 w tescie na in4.pl wyglada jakby czesc nogi do podstawy byla integralna czescia obudowy.
oznaczaloby to ze po zamonotowaniu na scianie na dole tv bedzie mi wystawal taki kawal nogi... niezbyt estetycznie by to wygladalo...
jezeli ktos moglby rozwiac moje watpliwosci czy ta noga rzeczywiscie jest niedemontowalna?
brak PIPa w tym nowszym az tak mnie nie boli... paramtery troche lepsze...
ciekawy jestem jak sie sprawuje 632e500 autorowi...

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To też mój pierwszy post na tym forum i się pochwalę - 632e500 jedzie do mnie, jutro będę go miał, postaram się podzielić wrażeniami, ale ponieważ jestem w trakcie przeprowadzki potrwa to parę dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='TiLt' post='66195' date='04.11.2007, 01:43 ']W takim razie cierpliwie czekam na wrazenia z uzytkowania :)[/quote]
ja również:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='esco' post='66226' date='04.11.2007, 11:38 ']No jak tam telewizorek ? :)

Doszedł już, jak wrażenia ?[/quote]

Doszedł :)

A wrażenia. Dobre.

Plusy:
Ładny. No cóż nie znam się za bardzo na nowoczesnej technice. Obraz jak dla mnie jest ok (cyfra sat bez hd jeszcze , czasem dvd). Rodzice mają ciut większe jakieśtam Lg i u mnie obraz ładniejszy :) Menu prościutkie - można używać bez instrukcji.

Minusy:
Ustawienia fabryczne do bani (w większości mdłe jakieś). Podstawa mogłaby być obrotowa a nie jest. W menu jedna marna rzecz to przestawiania i opisywania kanałów ciut skomplikowane. I jeszcze dziwaczne spolszczenie - zamiast s wszędzie ś, zamiast a - ą itd.


Mam tylko kłopot ze złączem VGA - podłączam kompa a sygnału brak :( (komputer też nie go nie "widzi"). Kabel jest ok, a na innym kablu sprawdzić nie mogę bo nie mam drugiego tak długiego (7m). Będę pisał do serwisu, no chyba że coś proadzicie :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...