Skocz do zawartości
piotrekw23

Hisense 100U7KQ vs Samsung QE98Q80C

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

proszę o poradę co będzie lepszym wyborem. Chcę wymienić SONY KDL-65W855 na coś większego tj. 98-100 cali. Odległość od TV to od 5 do 7 metrów.
W salonie mamy rolety więc słońce nie jest dla nas problemem a pyzatym najczęściej oglądamy TV po zmierzchu.
Zastanawiam się nad dwoma modelami tj. Samsung QE98Q80C lub Hisense 100U7KQ.
Samsunga widziałem na żywo ale Hisense nie. Cenowo oba wychodzą bardzo podobnie czy obecnych promocjach.
TV przeznaczony głównie pod platformy streamingowe.
Co waszym zdaniem będzie lepszym wyborem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualnie mam ten sam problem :)  jest jeszcze bardzo fajny TLC X955 w 98"  i Hisense U7K 100" w cenie okolo 19.000zl. Samsung w roznych testach slabo wypada i dlatego co raz bardziej mysle o czyms innym, czy isc bardziej w dobra jakos i kupic OLED 83" z LG czy wiekszy ekran 98" ale wlasnie kosztem jakosci  

Edytowane przez dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zastanawiałem się cały czas nad OLEDem 83” Sony ale u mnie będzie za mały więc raczej pójdę w kierunku większego ekranu kosztem jakości.

Samsunga 98” widziałem na żywo ale to w markecie. Wkurzały mnie trochę refleksy. Znalazłem też jakieś porównanie Samsunga i Hisensa gdzie i Hisens wypadł lepiej.

Hisensa nie widziałem na żywo, wiem że w moich okolicach można zobaczyć ten model ale 75”. Kwestia czy można brać za odpowiednik matrycę 75 i 100”? 

TCL każdy mi odradzał że to niby półka lub dwie niżej ale czy rzeczywiście tak jest? 

Gdybyś chciał Hisensa mogę go załatwić za 18.500 zł to tego gratis kalibracja u Ciebie.
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...