Skocz do zawartości
Gmeru

Sposób na schłodzenie PS3?

Rekomendowane odpowiedzi

[img]http://hdtvpolska.com/news/news-shadow.png[/img]Widzieliśmy już różne mody do PS3 ale to, na co wpadł gościu na forum PlayStation.com jest warte pokazania. Zdarza się, że narzekamy na głośną pracę (ja nie;p) PS3 gdyż od czasu do czasu odpalają się różne poziomy chłodzenia konsoli. Kolega z PlayStation.com sam sobie poradził a efekt widzimy poniżej. Spryciula prawda?


[center][img]http://img405.imageshack.us/img405/7652/ps3watercooledwx5.jpg[/img][/center]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he niezłe, ale ja równierz sądze tak jak Gmeru że konsolka Sony chodzi cichutko i nawet na najwyższych obrotach słabo ją słychać podczas giercowania :( . Do tego przegrzanie jej nie grozi jak czasem w przypadku X0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo mam uszkodzoną PS3 albo kolega wyżej problem ze słuchem ponieważ mój egzemplarz PS3 na drugim biegu jest tylko NIEZNACZNIE cichszy od XBOX360 ELITE który stoi tuż obok ... Ciszę absolutną zapewnia natomiast Nintendo Wii :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='mobor' post='63042' date='12.10.2007, 08:14 ']Albo mam uszkodzoną PS3 albo kolega wyżej problem ze słuchem ponieważ mój egzemplarz PS3 na drugim biegu jest tylko NIEZNACZNIE cichszy od XBOX360 ELITE który stoi tuż obok ... Ciszę absolutną zapewnia natomiast Nintendo Wii ;)[/quote]
Dzięki mobor za tę uwagę ale z moim słuchem wszystko wporządku za to ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem, pisałem że podczas giercowania z dźwiękiem 5.1 konsolki nie słychać nawet na najwyższych obrotach wybacz mi ale inaczej nie wsłu[beeep]e się i nie porównuje jej do innej konsoli bo innej nie posiadam. Może to moje subiektywne zdanie ale dla mnie taka praca konsolki jest w porządku i nie musze montować sobie czegoś takiego jak pokazał Gmeru. Jejku normalnie czasem sobie myśle że tu nic już nie można powiedzieć bo odrazu człowieka tyrają, brrrrr. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wybacz wiec ale pisanie o tym ze PS3 jest cicha w sytuacji gdy szum wentyli zagłusza Twoj zestaw 5.1 - nie jest chyba do konca obiektywną oceną głośności konsoli - prawda? Ja oceniam sprzet na podstawie tego co dociera do moich uszu BEZ udziału systemu audio (najcześciej oszczedzam sluch grajac po prostu cicho)

Idea forum nie polega na tym że jeden drugiemu poklaskuje bezmyslnie tylko na tym że ścierają się tam rozne poglądy i oceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I znów mobor nie umiesz czytać ze zrozumieniem, napisałem że przy 5.1 nie słysze jej nawet na najwyższych obrotach wcale nie rozwalonych na cały regulatori to jest raczej pozytyw, skoro oszczędzasz słuch to nie pojmujesz istoty gier hd, równie dobrze załóż sobie słuchawki wtedy nie bedziesz słyszał żadnej ze swoich trzech konsol skoro ci tak szumią w głowie jeju, po drugie nawet nie porównywałem jej poziomu głośności do X360 więc nie wiem po co wogóle poruszasz jej temat skoro jest taka cicha to pochwal się tym w temacie o X0 a nie o PS3. I wcale nie spodziewałem się oklasków z twojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
masakra

3.5 linijki jednym zdaniem.... Co na to pani od polskiego ?

W głowie nic mi nie szumi - moze sam masz z tym problemy ?

A wiesz ze sluchawki jeszcze bardzij niszcza słuch niż tradycyjna kolumna ?

Pisząc o tym ze mam wszystkie konsole miałem na mysli tylko tyle ze nie jestem skażony ślepą "miłością" do jednej z nich - po prostu piszę obiektywnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
....................mobor no brawo jak już nie masz się do czego przyczepić to do mojej polszczyzny ha ha. Ja za taki obiektywizm serdecznie dziękuje. Nie wiem jak ty ale ja już kończe tą głupią rozmowę z tobą więc jak muisz mieć ostatnie zdanie to napisz coś od siebie na sam koniec i spuść już wode. Powodzenia stary ja nic osobiście do ciebie nie mam ale potrafisz być upierdliwy a nie obiektywny. Good Luck.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...