Skocz do zawartości
majk!

SAMSUNG LE32R81W

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych forumowiczów. Jestem na etapie zakupu telewizora, praktycznie bylem juz zdecydowany na CRT Philipsa, ale ale... Żona upatrzyła sobie w sklepie tego SAMSUNGA i żyć mi nie daje bo on taki fajny, biały . 32 cale to max, ponieważ nie mam w sypialni miejsca na większy. Co sądzicie o tym modelu? Czy to dobry wybór w tej cenie (chcę wydać max 3000 zł), czy nie ma sensu wywalać pieniędzy na ten model? TV będzie podłączony do kablowki. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='majk!' post='62850' date='10.10.2007, 16:09 ']Witam szanownych forumowiczów. Jestem na etapie zakupu telewizora, praktycznie bylem juz zdecydowany na CRT Philipsa, ale ale... Żona upatrzyła sobie w sklepie tego SAMSUNGA i żyć mi nie daje bo on taki fajny, biały . 32 cale to max, ponieważ nie mam w sypialni miejsca na większy. Co sądzicie o tym modelu? Czy to dobry wybór w tej cenie (chcę wydać max 3000 zł), czy nie ma sensu wywalać pieniędzy na ten model? TV będzie podłączony do kablowki. Pozdrawiam.[/quote]

Jest bardzo dużo informacji na ten temat na naszym forum. Szukaj info na temat serii 32R8x ogólnie. Bo to są te same telewizory, różnią się tylko kolorem i ułożeniem przycisków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='SlawekR' post='62861' date='10.10.2007, 17:36 ']Jest bardzo dużo informacji na ten temat na naszym forum. Szukaj info na temat serii 32R8x ogólnie. Bo to są te same telewizory, różnią się tylko kolorem i ułożeniem przycisków.[/quote]

Większość z tych informacji już przeczytałem. Chciałbym się tylko dowiedzieć, czy w tej klasie cenowej (do 3000 zł) jest jakiś lepszy wybór. Na Samsunga zwróciłem uwagę głównie przez design, dopiero później zacząłem szukać informacji na temat jego parametrów. Więcej nie zamierzam płacić, bo w tym pomieszczeniu nie planuje platformy cyfrowej, ewentualnie PS3. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...