Skocz do zawartości
wery

Philips 32PFL7862D

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='rob01' date='07.01.2008, 20:09 ' post='77883']
Noszę się z zamiarem kupna tego TV. W większości, chyba że coś przeoczyłem, mówi się na tym forum o połączeniu tego TV kablem HDMI. Ja chciałbym podłączyć go przez SCART do cyfrowej Vectry. Ma ktoś jakieś doświadczenia z takim połączeniem tego philipsa? Czy nie zawiodę się na jakości obrazu przy takim połączeniu? Pewnie nie, skoro nawet ze słabym sygnałem radzi sobie dobrze, ale wolę zapytać, nie kupuję TV co rok :)
Aha, przednia ramka jest cała czarna (tak jak na zdjęciach w opisie SlawkaR) czy z tym srebrnym akcentem (jak na zdjęciach w necie)?

Przednia ramka jest czarna.

Według instrukcji obsługi połączenia przez SCART dają jakość obrazu ocenioną na 3. Połączenie przez HDMI na 5.

Tak naprawdę obraz przez SCART z satelity jest podobny do sygnału analog. naziemnego (oczywiście jak jest dobry sygnał). Według mojej oceny jest naprawdę dobry. Nie mam jeszcze możliwości połączenia przez HDMI, ale to co jest jest naprawdę ok. Ja mam go ponad 2 mies. i jestem b. zadowolona. Polecam szczerze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odzew. Mam jednak jeszcze jedno pytanie, bo w końcu udało mi się spotkać w sklepie tego philipsa i miałem możliwość pobawienia się pilotem. Ustawiłem mniej więcej tak jak było mówione na tym forum i zauważyłem, że obraz jest bardziej ciemny od innych modeli stojących obok. Jednocześnie był bardziej stonowany niż modele sąsiednie (ostre, kontrastowe), ale cierpiały na tym szczegóły w przypadku wyświetlania ciemnych elementów. Nie wiem czy nie należało bardziej go podkręcić (chociaż osobiście nie lubię "żarówek).
A pytanie mam takie: czy w warunkach domowych kąty widzenia też tak dają się we znaki? W jasno oświetlonym sklepie philips i kilka sharpów zdecydowanie wyróżniało się, jeśli chodzi o kąty. Wystarczyło lekkie odchylenie i już czarne pasy robiły się granatowe, szare. Czegoś takiego chyba moja rodzina nie zaakceptowałaby, więc pytam czy w domu jest podobnie. Czy siedząc nieco z boku od ekranu (metr do przodu i 1,5 metra w bok) będę widział zamglony obraz?
Wiem, że mogę wybrać panasa, ale jakby trochę za bardzo kontrastowy, trochę mniejsza kultura obrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mysle ze model 42pfl7862d/10 to to samo tylko matryca wieksza wiec pytam tu.
czy jest mozliwe wgranie jakis kodekow przez usb i po tym ogladanie dvixow przez owe wejscie na usb??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...