Skocz do zawartości
paczek51

jaki kupić projektor do KD

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o pomoc bo nie wiem co zrobić. Mam na razie mały pokój, maksymalna odległość od miejsca gdzie mogę powiesić ekran do ściany wynosi 2,1 m i jeszce gdzieś czeba umieścić projektor. Docelowy pokój do kina bede miał za około 2 lata ( budowa domu ). W przyszłym tygodniu odbieram LCD 42 cale i nie wiem czy nie kupic 46(47) cali lecz boję sie że obraz z cyfry( nie mowię o kanałach HD) przy tej roździelczości i odległości od tv bedzie słaby czy kupić sobie projektor do KD i LCD do TV. Chciałbym kupić taki na którym bede oglądał jeszcze przynajmniej przez rok po skończeniu budowy, bo zdaję sobie sprawę,że na poczatku będa ważniejsze wydatki . Sygnał w jakim oglondam to DVD, filmy z kompa lecz juz dużo w 720p i wiecej.

Doradźcie co mam kupić. Na projektor moge wydać w granicach 5-6k zł+ oczywiście na ekran ( tez nie wiem jaki, pokój ciemny i dobrze zasłonięte źródła światła ). Jakby coś było dużo lepsze i niewiele drozsze to coś jeszcze wysłupłam. Z góry dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam
w tym przedziale cenowym najlepszym wyborem bedzie chyba Mitsubishi HC 1100 o rozdzielczości 720p do kupienia za 4000 PLN ma naprawde ładny obraz z tej odległosci bedzie wyswietlał obraz o podstawie około 130 cm na 72 cm czyli jakies 60 cali jesli chodzi o zakup lcd do tv to polecamci jakies 37 cali, na takiej matrycy slaby obraz tv wyglada jeszcze w miare znosnie, jak zmienisz lokal to tem mitsu generuje z 4,5 metra obraz o przekatnej 110 cali czyli 260x140 . mam obecnie jego poprzednika HC 910 i obraz z zadnego lcd nie ma porównania.
pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odpowiem inaczej. Trwa budowa domu, czyli jest rodzina :D . Z moich doswiadczen wynika, ze telewizja lubi "chodzic" na okraglo (bajki,wiadomosci itp.) Do projektora trzeba zaciemnic pokoj. Pokoj jest maly wiec ja wybralbym na teraz duzy LCD, a z projektorem zaczekal na dom (beda juz wtedy duzo tansze projektory HD, ktore zdecydowanie polecam).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mysl teraz o projektorze,rynek tak bardzo szybko sie zmienia ze lepiej poczekac az wybudujesz dom i wtedy zapytaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...