Skocz do zawartości
skalmen

Toshiba HD DVD w końcu w slepach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Zrobiłem dzis wycieczke po Gdańskich marketach i jestem w szoku !!!!
W Saturnie HD-E1 za 1499 oraz HD-XE1 za 2999,na pólce po klika sztuk, no ale oczywiscie nigdzie nie podłaczone, plytek HD dvd 6 tytułow, aBR około 20
W Media Markecie równiez HD-E1 za 1499 i to z 10 sztuk na półce, z płytami dużo gorzej około 6 tytułów razem
Chyba faktycznie Toshiba zaczeła myslec na powaznie o naszym rynku
W końcu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie

do mnie trafiła gazetka z Media Markt na 9 urodziny i tam Toshiba HD DVD HD-E1 + 3 filmy będzie dostępna za 999 pln.
Oferta ważna od 12 .10.2007
ciekawe ile sztuk wystawią na sklep ? Edytowane przez less

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='less' post='62541' date='07.10.2007, 22:09 ']Witajcie

do mnie trafiła gazetka z Media Markt na 9 urodziny i tam Toshiba HD DVD HD-E1 + 3 filmy będzie dostępna za 999 pln.
Oferta ważna od 12 .10.2007
ciekawe ile sztuk wystawią na sklep ?[/quote]

Czyli E-1 za ok 699 zł ? Nie tej gazetki w Wawie.
Jakie filmy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='dominikjestem' post='62586' date='08.10.2007, 12:32 ']Czyli E-1 za ok 699 zł ? Nie tej gazetki w Wawie.
Jakie filmy ?[/quote]

na załączonym obrazku widać
1. Hannibal - po drugiej stronie maski
2. Underworld-evolition
3. Cesarzowa

Raczej nie są to jakieś Hity . . .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='less' post='62592' date='08.10.2007, 14:43 ']na załączonym obrazku widać
1. Hannibal - po drugiej stronie maski
2. Underworld-evolition
3. Cesarzowa

Raczej nie są to jakieś Hity . . .[/quote]
no ale cena 999 zł z tymi tytułami ??? zaczyna robic się ciekawie :) oby tak dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cena + filmy jest atrakcyjna mimo, że dwa pierwsze filmy nie jakoś nie powaliły na kolana ( Cesarzowej nie widziałem- przyznaje się bez bicia)
boje sie ze wystawia na sklep 1--2 sztuki i to będzie cała oferta urodzinowa. Jak się maszynka pojawi w normalnej ciągłej sprzedaży takiej cenie to będzie ciekawie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze ktos wie kiedy bedzie w sprzedazy Cesarzowa HD DVD ????
Patrzylem w Merlinie i tam nie maja tego filmu ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie pomysle ile dalem za Tosie ... :) ale tak to jest jak ktos kupuje nowinki. Super ze taka metke daja - to naprawde moze spopularyzowac playery szczegolnie jezeli za tym pojdzie szeroka oferta filmowa (przede wszystkim polszczyzna - ludzie imho chetnie kupia) oraz akcja uswiadamiajaca pt. najlepsze skalowanie DVD w tej cenie (bo juz od podstawowego modelu z DVD Tosie wyciskaja wszystkie soczki :))

Co do Cesarzowej - dla mnie niestety (a lubie azjatyckie kino, wuxia, pompatyczne superprodukcje ...) fabularnie slabizna ale jako material HD wyglada pewnie OLSNIEWAJACO (bo na DVD te szalenstwa przepychu Zakazanego Miasta wylewaly sie wiadrami z ekranu). To bedzie doskonaly material pogladowy pt. czym jest HD chyba ze spiernicza jakosciowo jak z Domem Latajacych Sztyletow (koszmar!).

We wszystkich domach jedna Tosia! :)

ps. Jezeli multiformaty spadna do poziomu 2k (co jest jak najbardziej realne na przelomie 2007/8) to takie uno formatowce beda w cenie 2 Mant... a jeszcze VMD zaatakuje niska cena. HD dla mas! I o to chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='ein' post='62629' date='08.10.2007, 20:51 ']Co do Cesarzowej - dla mnie niestety (a lubie azjatyckie kino, wuxia, pompatyczne superprodukcje ...) fabularnie slabizna ale jako material HD wyglada pewnie OLSNIEWAJACO (bo na DVD te szalenstwa przepychu Zakazanego Miasta wylewaly sie wiadrami z ekranu). To bedzie doskonaly material pogladowy pt. czym jest HD chyba ze spiernicza jakosciowo jak z Domem Latajacych Sztyletow (koszmar!).[/quote]

Cesarzowa, to lekka kicha.... a w Niemczech wydali właśnie Hero, wersję reżyserską na HD DVD (Mój ulubiony film).... Szkoda tylko, że wersje do wyboru: Niemiecka i Chińska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='sebik' post='62673' date='09.10.2007, 10:13 ']Szkoda tylko, że wersje do wyboru: Niemiecka i Chińska.[/quote]
:D:):) Nie wiem którą bym wybrał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na zakończenie offtopa link do gazetki mm w ichnim serwisie


[url="http://www.mediamarkt.pl/lodz_galeria/gazetka/"]http://www.mediamarkt.pl/lodz_galeria/gazetka/[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałbym psuć humoru i nastroju poniektórym, ale w gazetce (mam ją przed sobą) jest wyraźnie napisane, że te 3 filmy do HD-E1 to wersje [b]DVD[/b]...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Butcher' post='62836' date='10.10.2007, 14:20 ']Nie chciałbym psuć humoru i nastroju poniektórym, ale w gazetce (mam ją przed sobą) jest wyraźnie napisane, że te 3 filmy do HD-E1 to wersje [b]DVD[/b]...[/quote]

nic nie zepsujesz . . .
na zdjęciach są okładki filmów HD DVD, przyjrzyj się dokładniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='less' post='62877' date='10.10.2007, 19:26 ']nic nie zepsujesz . . .
na zdjęciach są okładki filmów HD DVD, przyjrzyj się dokładniej[/quote]

Dzisiaj byłem we wrocławskim MM (Galeria Dominikańska) i Toshibki sobie pięknie stały poustawiane w kartonikach a na każdym kartoniku dwie nalepki:
1. 3 filmy hd-dvd
2. kabel hdmi gratis

Pozwolę sobie uaktualnić:
Dzisiaj w MM Bielany Wrocławskie już Toshiby są do kupienia. Cena 999zł, 3 filmy HD-DVD gratis (nie DVD jak napisali w gazetce) tylko już nie znalazłem drugiej naklejki o kablu HDMI. Sprzętu sporo, zainteresowanie raczej słabe. Edytowane przez jacex70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='goggy' post='62540' date='07.10.2007, 21:00 ']myślą trochę za wolno, żeby nie obudzili się z ręką w nocniku.[/quote]

Ee tam , to ze polska Toshiba zaspała , to nic nie znaczy. To nie polski konsument zadecyduje o wygranej któregoś z formatów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to to moze kosztowac nawet 500zl - i tak nie kupię. Czekam cierpliwie na dual-format

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja juz zakupiłem i jestem super zadowolony, HD DVD wymiata na moim projektorku 80 cali ekran, warto kupic poczekać rok i wymienic wszystko na dual format za 2000 pln i porjektor full hd za 5000 Pln, a teraz ma namiastke w dobrej jakosci bo mój projektorek ma max 1080 i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam PS3 - dojazdowo wystarczy :(
Na pewno nie bede wchodził w samo HDDVD... Jesli padnie BD- PS3 nie straci duzo na swej funkcjonalnosci (jako Media Player, Game Console) Jesli padnie natomiast HDDVD - sprzet mozna bedzie wywalić do smieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...