Skocz do zawartości
-AS-

Pro Evolution Soccer 2008

Rekomendowane odpowiedzi

[url="http://www.pcaction.de/?menu=browser&mode=article&article_id=616294&entity_id=-1&image_id=708264&page=1"]Klikając tu[/url], można obejrzeć proces wgrywania swojego zdjęcia i tworzenie samego siebie w PES2008. Wystarczy po kolei klikać na zdjęcia (5 stron) Edytowane przez -AS-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Nigdy nie grałem w PES więc nie mogę na jej temat dużo powiedzieć...czytam komentarze i teraz sam nie wiem...kumple opowiadają mi, że PES jest o wiele lepsza pod względem grywalności i grafiki niż fifa. oni jednak opierają się o wersje na PC. Jak to jest w w wersjach na PS3 ? Tak jak mówilem...czytam komentarze, opinie nom i podsumowując: fifa 08 - bdb dźwięk (dts 5.1), grafika także niczego sobie, grywalność - hmm...podzielone zdanie. Chciałbym się zwrócić do osób, które są szczególnymi fanami piłki, którzy grali często w fife i w PES. Co polecacie bardziej ? Jakie + ma PES których nie ma FIFA i na odwrót ? Zamierzam zakupić jakąś gierke z serii piłka nożna, ale od kąd bardziej usłyszałem o PES to teraz sam nie wiem...Prosiłbym o odp. znawców :) Pozdrawiam serdecznie i sorry, że w wątek o PES wtrąciłem pytanka związane z fifą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj dostalem swoja kopie i powiem Wam - KUPUJCIE:) Fifa przy tym moim skromnym zdaniem sie chowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='uki-x' post='64881' date='24.10.2007, 22:54 ']ja dzisiaj dostalem swoja kopie i powiem Wam - KUPUJCIE:) Fifa przy tym moim skromnym zdaniem sie chowa...[/quote]
A zamawiałeś może w ultimie?Bo ja też czekam na swoją kopie więc jutro lub pojutrze sobie pogram. Nie mogę się wprost doczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorry za dwa posty ale jakies service unavailble mi wyskoczyło to wcisnąłem jeszcze raz i w ten sposób wskoczył drugi taki sam post. Moderator mógłby go usunąć bardzo prosze. Edytowane przez donalduck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy możesz skomentować doniesienia jakoby gra zwalniała, widoczne są lagi (w trybie offline)? Ja swojej kopii jeszcze nie mam (chyba dopiero w piątek), ale ludzie, tutaj w UK, powoli otrzymują swoje i niektórzy raportują dość widoczne spowolnienia na niektórych stadionach, przy deszczu i dużej ilości zawodników na ekranie. Widzisz coś takiego u siebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='-AS-' post='64887' date='24.10.2007, 23:19 ']Czy możesz skomentować doniesienia jakoby gra zwalniała, widoczne są lagi (w trybie offline)? Ja swojej kopii jeszcze nie mam (chyba dopiero w piątek), ale ludzie, tutaj w UK, powoli otrzymują swoje i niektórzy raportują dość widoczne spowolnienia na niektórych stadionach, przy deszczu i dużej ilości zawodników na ekranie. Widzisz coś takiego u siebie?[/quote]


gre zamawialem w sklepie psx extreme (tu wysylaja najszybciej). to w ramach poprzedniego pytania.

Co do zwalniania - ze smutkiem stwierdzam, ze jest:( Glownie przy wstawkach i powtorkach.
Jesli chodzi o sama rozgrywke to zauwazylem ze zalezy jaki stadion sie wybierze. Jak narazie w gre gralem dosc krotko wiec wiele wiecej nie napisze.

Mimo tych bledow z gry jestem zadowolony i uwazam ze warta jest swojej ceny.

PS: kumpel ma ver. na X360 i tam sa te same bledy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i wreszcie jest dzisiaj otrzymalem przesylke z amozonu ipewnie noc nie przespana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja tez mam, przyszło 2 godziny temu. Na razie zagrałem aż jeden mecz po sieci, straszne lagi nie dało się prawie grać, zobaczymy jak będzie dalej. Lece gierzyć dalej zobaczę czy giera zwalnia jak mówią inni. Zainstalowałem gre na dysku może wy nie instalowaliście dlatego takie zwolnienia, oby to było to inaczej lekka lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po kilkunastu meczach wnioski są takie:
- totalna klapa jeśli chodzi o online, nie da się grać, sądziłem że to moja wina ale okazuje się że na ps3 online jest zrypany i konami opracowuje patch
- tryb single da się grać czasami widać zwolnienia ale w trakcie samej gry żadko, gorzej jak chodzi o powtórki, totalna porażka
- no i na sam koniec najbardziej irytująca sprawa, panie i panowie gra się zawiesza, musiałem resetować playa już kilka razy, poprostu brak mi słów jak można było wydać taki bubel bo wątpie żeby to była wina mojego playaka, stąd też pytanie do posiadaczy pesa na playstation 3, czy wam też gra się zawiesza?
Ogólnie wszystkim napaleńcom radzę się wstrzymać z zakupem tej gry do czasu wyjścia patcha nad którym podobno pracuje już konami. Ja jak narazie jestem zawiedziony :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ja grałem dość długo i gra mi się nie zawieszała... co do animacji to po instalacji na dysku haczy się o wiele mniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='uki-x' post='65176' date='27.10.2007, 01:21 ']no ja grałem dość długo i gra mi się nie zawieszała... co do animacji to po instalacji na dysku haczy się o wiele mniej...[/quote]
Gra się zawiesza i owszem ale odkryłem że dzieję się to kiedy coś ściągam z playstation store, dziś nic już nie ściągałem i gra się nie wiesza. A już naprawdę byłem zły ale i tak nie powinno tak być że jak coś ściągam to gra się wiesza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='donalduck' post='65199' date='27.10.2007, 14:46 ']Gra się zawiesza i owszem ale odkryłem że dzieję się to kiedy coś ściągam z playstation store, dziś nic już nie ściągałem i gra się nie wiesza. A już naprawdę byłem zły ale i tak nie powinno tak być że jak coś ściągam to gra się wiesza.[/quote]

Prawdopodobnie to wynika z faktu wykorzystania większej ilości pamięci ram na zadania systemu. Sony ponąć pracuje nad zmniejszeniem tego. Obecnie około 90mb idzie na system, ale cały czas starają się to ograniczyć do min przy up

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sciagnalem juz 2 patche a gra dalej w trybie online chodzi tragicznie. Naprostują to w końcu ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...