Skocz do zawartości
kamichu

Gdzie kupić jeszcze PHILIPS 32PW9551

Rekomendowane odpowiedzi

WItam,
chcę kupić PHILIPS 32PW9551, czy może ktoś mi podać adres, kontakt itp. gdzie mogę go kupić .
Proszę o pomoc !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie.

Wysyłkowo już nigdzie.
Na półkach zostały trzy sztuki ekspozycyjne. Z tego dwa uszkodzone, a jeden sprawny z "przebiegiem" kilku tysięcy godzin. Jeden z uszkodzonych ma połamana obudowę więc działa prawidłowo ale także ma ogromny (największy) "przebieg", drugi uszkodzony ma połamane gniazda z tyłu i na razie nie jest na sprzedaż. Pewnie wystawią przeceniony jeśli uda się go naprawić?
Wiem gdzie maja jeszcze nówkę (z magazynu) 32PW9520 za 2200zł. + 150zł. przesyłka.
Pozdrawiam.

Sebastian Edytowane przez Joki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kamichu' post='61906' date='02.10.2007, 14:15 ']Mogę prosić o adresy gdzie można kupić ten telewizor prosze o info na formu lub na kamichu@gazeta.pl[/quote]



RTV EURO AGD w:

Lublinie,
Zamościu,
Puławach,
Ostrowcu.

Z tymże to jest oczywiście expo. Nie ma już zapakowanych fabrycznie.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak nie znajdziecie 9551, to może ktoś zdecyduje sie na odmianę 29" 29PT9521.
W Auchan po śmiesznej cenie 1199 pln.

Mnie niestety do 9551 było za drogo, a po drugie nie zmieścił by się. Ale póki co większość z kablówki idzie 4:3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
saturn w katowicach tez ma 1 sztuke, tylko moim zdaniem nie warto tam kupic. Chodzi na okraglo od co najmniej pol roku a ceny nawet o 1 zl nie chca spuscic. Maja go za 2199

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='radzique' post='61916' date='02.10.2007, 15:44 ']jak nie znajdziecie 9551, to może ktoś zdecyduje sie na odmianę 29" 29PT9521.
W Auchan po śmiesznej cenie 1199 pln.

Mnie niestety do 9551 było za drogo, a po drugie nie zmieścił by się. Ale póki co większość z kablówki idzie 4:3.[/quote]

W którym Auchan i kiedy widziałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='AreckiW' post='62050' date='03.10.2007, 13:10 ']W którym Auchan i kiedy widziałeś ?[/quote]

Auchan Komorniki, tydzień temu kupiłem swój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te, o których pisałem są w EuroRTVAGD. Ostatnie 4 sztuki w Polsce. Oglądałem w niedzielę. Jedną kupiłem ja. Tą z najmniejszym "przebiegiem". Ostatni sprawny został w Warszawie na Powstańców Śląskich. W niedzielę miał przebieg 2182h! Na Puławskiej jest ten z połamana obudową (dziura, ale mają odłamany kawałek) z "przebiegiem" ponad 2800h! (dane z poniedziałku), przeceniony na 1499zł. Ostatni wycofany na razie ze sprzedaży z połamanym tylnym panelem z gniazdami jest na Kasprzaka.
Dla sprawdzających te z ekspozycji. 123654 na pilocie wyświetla tabelkę. Na pierwszym miejscu jest pięciocyfrowy licznik godzin pracy.
Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pomoc.
Zadzwoniłem do RTV Euro do BOK i dali mi namiary gdzie są te modele.
Rzeczywiście jest ich kilka.
Dla siebie już zamówiłem.

Jeszcze raz dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='radzique' post='62077' date='03.10.2007, 15:21 ']Auchan Komorniki, tydzień temu kupiłem swój.[/quote]

Kurcze, dzwonie, jest jeden na Winogradach, ale twierdzą, że 1699 i nie ma mowy o zadnych rabatach, promocjach itp. Mozesz zdradzić jakeś to uczynił? ;-)

Pozdrawiam,
RA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie.

Gdyby komuś bardzo zależało na CRT i nie potrzebuje "dużego" ekranu to łatwiej dostępne są jeszcze 29PT9521. Są nawet w magazynach. W dodatku są kilkaset zł. tańsze. To dokładnie to samo w 4:3. Panoramiczny obraz ma na takim kineskopie 27". Sam myślałem o 4:3 i gdyby były w rozmiarze 32" to pewnie kupiłbym. Jednak 32" panorama ma większą powierzchnię niż 29" 4:3, więc sprawa była prosta.
Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Joki' post='62206' date='04.10.2007, 19:21 ']Gdyby komuś bardzo zależało na CRT i nie potrzebuje "dużego" ekranu to łatwiej dostępne są jeszcze 29PT9521. Są nawet w magazynach. W dodatku są kilkaset zł. tańsze. To dokładnie to samo w 4:3. Panoramiczny obraz ma na takim kineskopie 27".(...) Pozdrawiam.[/quote]

No właśnie, mi zależy;-) I wykonałem w tym celu kilka telefonów do Euro RTV AGD, ale nie wiem, czy im sie nie chce, czy taką maja bazę danych, że chcieli, żebym podał w jakich miastach ewentualnie maja mi sprawdzić - to podałem kilka tych najbliższych i tam same egzemplarze wystawowe. Co gorsza, twierdzą, że nie da rady dodzwonić się do konkretnych sklepów, żeby np. zapytać w jakim stanie te egzemplarze, bo maja tak ustawione, ze wszystkie telefony przekierowuja na ich ogólnopolską infolinię. No i kicha.
Ktoś we wcześniejszym poscie napisał, że kupił ten model za 1199, w co też trudno uwierzyć bo tamci twierdzą, że cena to 1699 i kropka.

Mogłbys zdradzić jakieś info jak dostać się do tych egzemplarzy, które są "na magazynach" o których piszesz? Byłbym bardzo wdzięczny.

Dzięki za odzew, pozdrawiam,
RA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie.

Mi na infolinii bez problemu podano gdzie się znajdują i numery do sklepów. Inna sprawa to się dodzwonić. Ale też się da.
Najlepiej zajdź do najbliższego sklepu i zapytaj w informacji. Tam sprawdzą a jeśli będziesz miał podgląd na monitor to sam zobaczysz ;-) Poproś o sprawdzenie po dokładnej nazwie modelu.
W Białymstoku jeszcze kilka dni temu był na pewno, świeżo wystawiony na półkę. W sobotę jeszcze go nie było, we środę już stał. Tak samo w kilku innych sieciach widziałem.
Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Joki' post='62246' date='05.10.2007, 09:57 ']Mi na infolinii bez problemu podano gdzie się znajdują i numery do sklepów. Inna sprawa to się dodzwonić. Ale też się da.
Najlepiej zajdź do najbliższego sklepu i zapytaj w informacji. Tam sprawdzą a jeśli będziesz miał podgląd na monitor to sam zobaczysz ;-) Poproś o sprawdzenie po dokładnej nazwie modelu.
Powodzenia.[/quote]

O, to tak zrobie, dziś sie przejdę osobiście:)

Pozdrawiam,
RA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='abramQ' post='62249' date='05.10.2007, 12:18 ']O, to tak zrobie, dziś sie przejdę osobiście:)

Pozdrawiam,
RA[/quote]


mogę ci moj sprzedać, mam go niecaly rok czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='abramQ' post='62241' date='05.10.2007, 07:41 ']Ktoś we wcześniejszym poscie napisał, że kupił ten model za 1199, w co też trudno uwierzyć bo tamci twierdzą, że cena to 1699 i kropka.[/quote]

Ja napisałem :), wkleić skan paragonu ? :)

Oczywiście mowa o 29PT9521.
W Avans w Starym Browarze mają za 1399 pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='radzique' post='62317' date='05.10.2007, 20:44 ']Ja napisałem :), wkleić skan paragonu ? :)

Oczywiście mowa o 29PT9521.
W Avans w Starym Browarze mają za 1399 pln.[/quote]

Wow, to juz jakis namiar, jutro tam zadryndam:-)
P.S. To była ich cena czy taką wytargowałes?

Dzięki za info i pozdrawiam,
RA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktoś jest zainteresowany to widziałem 32PW9551 w MediaExpert w Przemyślu a 29 PT9521 w MediaExpert Stalowa Wola

pozdrawiam
Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Marek0673' post='62434' date='06.10.2007, 22:21 ']Jeżeli ktoś jest zainteresowany to widziałem 32PW9551 w MediaExpert w Przemyślu a 29 PT9521 w MediaExpert Stalowa Wola[/quote]

O! A pamiętasz może jeszcza jaka była cena, przynajmniej tego drugiego?

Pozdarwiam,
RA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='radzique' post='62317' date='05.10.2007, 20:44 ']Ja napisałem :), wkleić skan paragonu ? :)

Oczywiście mowa o 29PT9521.
W Avans w Starym Browarze mają za 1399 pln.[/quote]

No niestety, wlasnie tam dzwoniłem i mają owszem, ale po...1999. Po chwili negocjacji powiedzieli, że może być za 1699, ale to i tak nie 1399:-(

Pozdrawiam,
RA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...