Skocz do zawartości
Michał Szczepanik

Nowy TV | 55" lub 65" | 5 k max

Rekomendowane odpowiedzi

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 30m2

2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 2,5 - 3,0 m

3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 3

4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne? Głównie na wprost 

5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Wisi na ścianie 

6. Jak słońce świeci w pokoju ? Z prawej strony od miejsca w którym wisi TV

7. Jaki masz obecnie telewizor? Phillips 48'' modelu nie pamiętam. Ale już ponad 5 lat u mnie 

8. Co chcemy aby telewizor posiadał? 55'' lub 65'' | szybki system | nowoczesny SMART TV | HDMI 2.1

9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: 4K | HD

10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora? Dekoder TV + prawdopodobnie konsola XSX

11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor? 8-10 h

12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? Nie wiem jaka jest różnica 

13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Głównie telewizja, Netflix, sport 

14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? Sporadycznie tak

15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? Prawdopodobnie tak | 2-3h dziennie 

16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Wieczorami zdecydowanie 

17. Preferencje co do wielkości? 55'' lub 65''

18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? Wolny system

19. Preferencje co do marki ? Jestem otwarty na każdą propozycję 

20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Nie jest to wymagane 

21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? Max 5k 

 

22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? Nie jest to priorytet, aczkolwiek będę się bawił w to

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Eleonor napisał:

Ja bym chyba poszedł w LG OLED 55C2

Też właśnie się nad tym zastanawiamy. Ogólnie to ma być TV dla rodziców do domu. Ojciec już wybrał wstępnie 2 modele, ale wolę zapytać kogoś obytego w temacie. Zaraz tutaj wkleje o jakich modelach mówił mi tato: 

Philips Ambilight 55OLED707 

Philips Ambilight 55OLED706 

Ojciec przez całe życie miał TV od Philipsa, więc jest przyzwyczajony to tej marki. Ja jednak chcę mu zasugerować, że w tej kategorii cenowej można znaleźć lepsze modele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal bym brał LG ..

Philips to kiepski serwis, android i inna  jakość

Ale to tylko moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Michał Szczepanik napisał:

Też właśnie się nad tym zastanawiamy. Ogólnie to ma być TV dla rodziców do domu. Ojciec już wybrał wstępnie 2 modele, ale wolę zapytać kogoś obytego w temacie. Zaraz tutaj wkleje o jakich modelach mówił mi tato: 

Philips Ambilight 55OLED707 

Philips Ambilight 55OLED706 

Ojciec przez całe życie miał TV od Philipsa, więc jest przyzwyczajony to tej marki. Ja jednak chcę mu zasugerować, że w tej kategorii cenowej można znaleźć lepsze modele.

Jak wyżej ;) Biorąc pod uwagę Twoje wymagania wybór LG C21 będzie najrozsądniejszym wyborem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...