Skocz do zawartości
Siwykn2

Problem z oled 55oled803

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od jakichś 2 miesięcy mam problem z telewizorem philips 55oled803 w większości aplikacji łapie co chwilę przycięcia, nawet w menu głównym. Przy oglądaniu czegoś przez hdmi lub przy grach nawet w 4k nie ma problemu.  Ustawienia fabryczne nie pomogły. Ma ktoś jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A aktualizowałeś oprogramowanie do Android 11. Ja przed ostateczna wersja która dostałem w czerwcu też miałem czasami problemy. Teraz spokój.

Trzeba aktualizować oprogramowanie układowe. Jednak nie można zapomnieć by sprawdzać sklep google play. Trzeba włączyć automatyczna aktualizacje aplikacji. Ja dodatkowo sprawdzam co jakiś czas co jest do aktualizacji .

 

Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sprawdzałem i pokazuje że jest aktualny system ale znalazłem trochę nowszy soft na str phillips i po usb zobaczę czy pójdzie.  

Jednak to to samo oprogramowanie  ....pomimo tego że pokazuje że moje jest ze styczną a to drugie z grudnia

Edytowane przez Siwykn2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To paranoja troche, ale od jakiegos czasu seanse zaczynam od sprawdzenia aktualizacji google play, dzis byly trzy. I Sklep zaktualizowany ma byc, zainicjowalem, pierwszy raz, wiem ze jest nowa wersja, ale jak to jest robione nie wiem. Taki urok sprzetu z Androidem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, ziomekdjpl napisał:

@Siwykn2 Od 2 tygodni mam identyczny problem. Nawet na TV naziemnej i dźwięk i obraz ma przycinki. Czy udało Ci się rozwiązań problem?

Niestety nie mam rozwiązania. Trochę pomaga wywalenie wszystkiego z głównego menu tam gdzie pokazuje co nowego itp. Ale nie o to chodzi żeby nie korzystać z żadnych funkcji androida chyba. Aktualizacje też robię na bieżąco. Obawiam się że może to być jakiś problem sprzętowy.  Muszę porozmawiać z kimś mądrym od serwisowania takich sprzętów. Chcę zrobić jeszcze test żeby całkowicie odłączyć z prądu tv aby ostygła cała elektronika i zobaczyć co będzie czy od razu będzie się grzac

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...