Skocz do zawartości
Basstech

Problem z dźwiękiem przy odtwarzaniu *.wmv

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od pewnego czasu (wszystko było ok) mam problem z dźwiękiem przy odtwarzaniu plików wmv hd. Dźwięk podłączony jest kablem cyfrowym spdif z kompa do amplitunera. Wszystko jest pięknie przy odtwarzaniu płyt BD, HD-DVD, *.ts itd. BD i HD-DVD odtwarzam PDVD Ultra 7.3, *.ts odtwarzane są KMPlayerem.

Problem zaczyna się kiedy chcę obejrzeć film *.wmv przez KMPlayera lub Win Media Player 11. Po prostu nie mam dźwięku na wyjściu cyfrowym. Ampli nic nie widzi.

O tyle jest to dziwne, że niedawno (z miesiąc temu) wszystko było ok. Nie instalowałem żadnego nowego oprogramowania itd.

Mam zainstalowane tylko: PDVD 7.3, KMPlayer, Win Media Player 11 i Haali Media Splitter.

Błagam pomóżcie bo już mnie k.....ca trafia ponieważ sprawdziłem już chyba wszystkie możliwości.

Nadmienię, iż *.wmv nie działają na PDVD 7.3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bety KMP zachowują się dziwnie i czasem mimo wybrania żądanego kodeka w konfiguracji jest on ignorowany i KMP korzysta z domyślnego. Zapisz sobie ustawienia "Export presets" w KMP i spróbuj resetu "Reset Current Preset". Możliwe też że miałeś crasha przy odtwarzaniu pliku wmv w KMP i program go zblokował jako uszkodzony filtr, jeśli dobrze pamiętam zawsze jest też opcja pominięcia blokowania ale z rozpędu zawsze klika się "OK" :rolleyes:

Miałem kiedyś podobny problem ale w tej chwili nie pamiętam jak mi się to udało rozwiązać. Zerknij jeszcze w graphedit co Ci pokazuje przy plikach wmv.

Powodzenia i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...