Skocz do zawartości
robirem

pionier DCS - 353 kino domowe + LE-40F71B Full HD

Rekomendowane odpowiedzi

hai,
być może ma ktoś taką konfigurację i może mi pomóc. ja już straciłem nadzieje. Problem w tym że telewizor jest podłączony do kina przez HDMI a xbox componentem do telewizora. Niestety wszelkie próby konfiguracji nie przyniosły efektu. Dopiero jak podłącze po cinchach telewizor z kinem to mam dzwięk stereo (tylko ) . Dodam iż w kinie brak s-video.
Za wszelkie porady wielkie dzięki
pzdr
robirem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='robirem' post='60968' date='23.09.2007, 14:51 ']Dodam iż w kinie brak s-video.[/quote]
Ja rozumiem, że w kinie może braknąć popcornu, miejsc, prądu czy dobrego filmu, ale S-Video?

Może nie nazywajmy tych namiastek wzmacniaczy zintegrowanych z odtwarzaczami DVD "kinami domowymi", bo to jest śmieszne. Kino domowe to jest wtedy jak mamy wielki telewizor albo projektor i zabójcze dla bębenków głośniki a nie pierdziawkę podłączona do telewizorka.
Marketingowcy mnie zawsze osłabiają swoimi pomysłami. Wymyślili, że jak odtwarzacz DVD ma 5 głośników to już to jest kino domowe. I potem słysze od kumpla, że ma kino domowe, przychodze do niego a tam Manta, 5 głośników i telewizor 21 cali...

A wracają do tematu to co konkretnie chcesz uzyskać? Dźwięk 5.1 z xboxa na odtwarzaczo-wzmacniaczu? Z tego co widze z instrukcji to nie ma on ani wejścia cyfrowego ani wejścia 5.1 tylko jedno wejście stereo.
Co oznacza, że dźwięk 5.1 możesz mieć tylko w płyt DVD/DivX a z zewnętrznego źródła możesz mu podać tylko sygnał stereo. Edytowane przez maxiuca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...