Skocz do zawartości
Yuiren

No niestety :(

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszła pora żebym i ja wylał żale na firmę Amoi. Po niecałych 6 miesiącach i mój telewizor zaczął szwankować.
Otóż po lewej stronie (20 centrymetrów od lewej krawędzi ekranu) pojawił mi się 4 milimetrowy pionowy ciemny pasek. Wygląda jakby jeden sektor podświetlenia szlag trafił, jednak wydawało mi się iż w modelu AF1 podświetlenie jest poziome.
Napisałem email do firmy digitalo.pl 3 dni temu, ponowiłem dzisiaj, odpowiedzi brak.
Być może ktoś na forum miał do czynienia z procedurą reklamacyjną w owej firmie i mógłby mi udzielić wskazówek ?

Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
[quote name='Yuiren' post='60697' date='20.09.2007, 04:40 ']Przyszła pora żebym i ja wylał żale na firmę Amoi. Po niecałych 6 miesiącach i mój telewizor zaczął szwankować.
Otóż po lewej stronie (20 centrymetrów od lewej krawędzi ekranu) pojawił mi się 4 milimetrowy pionowy ciemny pasek. Wygląda jakby jeden sektor podświetlenia szlag trafił, jednak wydawało mi się iż w modelu AF1 podświetlenie jest poziome.
Napisałem email do firmy digitalo.pl 3 dni temu, ponowiłem dzisiaj, odpowiedzi brak.
Być może ktoś na forum miał do czynienia z procedurą reklamacyjną w owej firmie i mógłby mi udzielić wskazówek ?

Z góry dziękuję.[/quote]

A może piksele poleciały ? Co do kontaktu to dzwoń. 022 7263636

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej napisz do @chris na PW , on niestety przerabiał juz z tą firmą ten temat.
Z tego co pisał nie było za ciekawie , ale najwazniejsze ze w końcu sprawa została załatwiona pozytywnie.
[url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=6815&st=0&p=59739&#entry59739"]http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=...amp;#entry59739[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...