Skocz do zawartości
piniek

pliki: ".evo"

Rekomendowane odpowiedzi

ściągłem z netu film hddvd:
Planet.Earth.The.Complete.Series.HD-DVD.1080p.VC-1.DD.5.1

i na moim kompie:a64 sandiego@2.9mhz, 1gram,x800gt,nie osiągam więcej niż 21fps-ów:(
więc pomyślałem aby go zripować do 720p np: mkv,czy dvix6
tyle ze z ponad 10ęciu programów typu:total conwerter itp,żaden nie jest w stanie otwożyć pliku:EVO(mpeg-2,vc-1)
niemam juz nerw do tego i chyba wywale to z dysku jeśli niema na to sposobu
poradzicie coś!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[list=1]
[*]To co chcesz zrobić nie nazywa się "ripowaniem".
[*]Twój komputer powinien sobie spokojnie poradzić z tym filmem. Nie wiem czym próbowałeś to odtwarzać, na początek spróbuje KMPlayer.
[*]Jeżeli nadal masz problem to defragmentuj dysk, sprawdź co ci zajmuje pamięći procesor, postaraj się to wyłączyć.
[/list]Jeżeli nie możesz odtworzyć tego materiału to tym bardziej zapomnij o jego, przeskalowaniu i konwersji. Z tego, co widzę to te filmy zajmują łącznie 80 GB, zajęłoby Ci to, co najmniej miesiąc. Edytowane przez Pampalini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niby powinno chodzić,materiał 720p chodzi bez zająknięcia na 30-40% proca na kodeku coreavc,na lcd a na monitorze moge se spokojnie latać po necie,a w systemie mam poządek(dyski podefragmentowane itp).a jak tylko włącze Planet.Earth
na kmplayer,mpc lub innych,odrazy przymula,proc 98-100%,jak wiesz jak to przerobić to zapodaj jakąś instrukcje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do plików evo najlepszy jest PowerDVD 7.3 i nic szybko tego nie zmieni.
Poczytaj na forum jak to odtwarzać, twój sprzęt powinien dać sobie z tym radę.

Co do przerabiania to bez urazy ale to nie twój poziom :P to robota dla zawodowców i wyjadaczy i nie ma one-click konwerterów

Pozdrawiam

Edytowane przez apatch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...