Skocz do zawartości
plmatrix

Ostateczne starcie - prosze o wsparcie ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Noszę sie z zamiaremkupna drugiego TV. Obecnie posiadam JVC i sprawuje sie super na kablowce - o niebo lepiej od np. Sonego.
Teraz potrzebuje kupić 32" tzw "low end" dla dzieciaków, a ze wypadlem toche z "nowości" rynkowych, proszę o podpowiedzi.
Zastanawiam sie nad wyborem pomiedzy dwonma markami: JVC i Sharp.
Reprezentantai pierwej są LT32-A80 lub LT32EU-80 (nie wiem co to za model bo nie ma go na stronie JVC, ale w sprzedaży jest) oraz LT-32-G80
Ze strony Sharpa LC-32AD5 oraz LC-32WD1
Wszystkie TV mieszczą się w moim przedziale cenowym 2200 - ok 2700 ale napewno czymś się roznią :lol:

Prosze o podpowiedz ktory z tych modeli będzie najlepszy do odtwarzania sygnały z kablówki.
Potrzebuje też wpiąć się z kompem,ale z tego co zauwazyłem chyba wszystkie mają wejćsie PC (VGA)
No i oczywiście podpieta będzie konsola - PS2

Beę wdzięczny za wszelkie sugestie

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='plmatrix' post='60265' date='15.09.2007, 15:30 ']Witam.
Noszę sie z zamiaremkupna drugiego TV. Obecnie posiadam JVC i sprawuje sie super na kablowce - o niebo lepiej od np. Sonego.
Teraz potrzebuje kupić 32" tzw "low end" dla dzieciaków, a ze wypadlem toche z "nowości" rynkowych, proszę o podpowiedzi.
Zastanawiam sie nad wyborem pomiedzy dwonma markami: JVC i Sharp.
Reprezentantai pierwej są LT32-A80 lub LT32EU-80 (nie wiem co to za model bo nie ma go na stronie JVC, ale w sprzedaży jest) oraz LT-32-G80
Ze strony Sharpa LC-32AD5 oraz LC-32WD1
Wszystkie TV mieszczą się w moim przedziale cenowym 2200 - ok 2700 ale napewno czymś się roznią :lol:

Prosze o podpowiedz ktory z tych modeli będzie najlepszy do odtwarzania sygnały z kablówki.
Potrzebuje też wpiąć się z kompem,ale z tego co zauwazyłem chyba wszystkie mają wejćsie PC (VGA)
No i oczywiście podpieta będzie konsola - PS2

Beę wdzięczny za wszelkie sugestie

Pozdrawiam[/quote]

Nikt nie pomoże ?
A podobno na forum można liczyc na pomoc....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='plmatrix' post='60444' date='17.09.2007, 11:32 ']Nikt nie pomoże ?
A podobno na forum można liczyc na pomoc....[/quote]


Może i pomoże, pod warunkiem że zadaje się pytania we właściwym dziale i w odpowiednim wątku :lol:.
[url="http://hdtvpolska.com/index.php?showforum=59"]http://hdtvpolska.com/index.php?showforum=59[/url]

Jest nawet wątek przyklejony do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam. Ja juz kupilem JVC LT32EU-80 . Jest niezly, ale mam ten sam problem, nigdzie nie ma zadnych informacji o nim. Nawet w necie na stronie JVC. Chetnie bym go porownal z innymi modelami no ale coz.... Jesli bys znalazl jakies info na temat tego JVC to prosze o info. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...