Skocz do zawartości
Gmeru

Promocje i okazje - Jakas ciekawa promocja? Napisz jak wiesz!

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Po sprawdzaniu promocji na różnych stronach oraz sklepach udałem się do SonyCenter i w efekcie końcowym dowiedziałem się, że trwa promocja do 17.12 około 10% na większość TV. 

Na stronie nie ma o tym informacji. Ciekawe czy te 10 procent dają również do tańszych telewizorów? Może to jest jakaś lokalna promocja? W jakim mieście oglądałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, CzarnoZielony napisał:

Cześć,

Po sprawdzaniu promocji na różnych stronach oraz sklepach udałem się do SonyCenter i w efekcie końcowym dowiedziałem się, że trwa promocja do 17.12 około 10% na większość TV. Mnie interesuje Sony KD-65XE8505 i po krótkiej rozmowie cena kształtuję się w kwocie 6.300 PLN (6.999 PLN minus 10% plus 1pln za dodatki) wraz z transportem, uchwytem oraz montażem (plus raty 0%) co w porównaniu do wszystkich ofert mm/saturn itd wypada najlepiej.

Oczywiście idąc dalej i szukając informacji w różnych źródłach natrafiłem na bardzo pochlebne recenzje modelu Philips 65PUS8102/12 natomiast cenę jaką najlepszą udało mi się znaleźć to 7.499 PLN, czy ktoś jest wstanie mi doradzić czy można znaleźć ten TV w lepszej cenie oraz czy faktycznie jest taki ogromny przeskok w jakości pomiędzy tymi dwoma modelami.

Philipsa masz za 7199 (rabat -300) na pewnej stronie. 

Muszę zadzwonić do sc, bo jeśli to prawda to znaczy, że 65xe9005 jest za 7199 albo nawet taniej jeśli uda się z promocją Najniższa cena-w euro jest tańszy o 400(pierwsza rata) czyli wyszłoby 6840 :D Ale ten philips ma 128 strefff:unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, babarek napisał:

Na stronie nie ma o tym informacji. Ciekawe czy te 10 procent dają również do tańszych telewizorów? Może to jest jakaś lokalna promocja? W jakim mieście oglądałeś?

Te 10% rabatu z kartą Sony (do wyrobienia na miejscu) dotyczyła tylko TV 65' oraz 75'. Sprawdzałem w Poznaniu.

8 godzin temu, bcpl napisał:

Philipsa masz za 7199 (rabat -300) na pewnej stronie. 

Muszę zadzwonić do sc, bo jeśli to prawda to znaczy, że 65xe9005 jest za 7199 albo nawet taniej jeśli uda się z promocją Najniższa cena-w euro jest tańszy o 400(pierwsza rata) czyli wyszłoby 6840 :D Ale ten philips ma 128 strefff:unsure:

Model 65xe9005 w salonie był za 8.499 PLN i po 10% zniżki wychodziło 7.650 PLN niestety ceny jakby podciągneli w górę nawet względem tego co jest u nich na oficjalnej stronie.

Dalej mam dylemat co z tym Philipsem... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie czy to jest dobra promocja??
https://www.mediaexpert.pl/telewizory/telewizor-lg-oled-65b6j,id-126985
Przeglądam i wydaje się, że cena 8.400 PLN za OLED LG 65B6J jest bardzo dobra. Wszędzie kwota powyżej 10k.
Cena super ale to towar z ekspozycji

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, vandel1 napisał:

Cena super ale to towar z ekspozycji

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

Pomimo, że jest z ekspozycji nadal obowiązuje go 24 miesięczna gwarancja? LG gwarantuje 100.000 godzin to w sumie nie powinienem się przejmować jeśli nawet z ekspozycji? Zastanawiam się po prostu czy jest sens wchodzić w taki temat w tym przypadku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pomimo, że jest z ekspozycji nadal obowiązuje go 24 miesięczna gwarancja? LG gwarantuje 100.000 godzin to w sumie nie powinienem się przejmować jeśli nawet z ekspozycji? Zastanawiam się po prostu czy jest sens wchodzić w taki temat w tym przypadku?
Musisz się przejmować bo OLED jest wrażliwy na wypalenia a o takie w warunkach sklepowych łatwo

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, vandel1 napisał:

Musisz się przejmować bo OLED jest wrażliwy na wypalenia a o takie w warunkach sklepowych łatwo

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

Hmmm czyli takie wypalenie może nastąpić po prostu szybciej? Załóżmy, że odbieram go w idealnym stanie ze sklepu to po prostu po takiej ekspozycji ma mocno skróconą żywotność? Rozumiem, że jeśli wypali się w trakcie gwarancji będą zmuszeni go wymienić na nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmmm czyli takie wypalenie może nastąpić po prostu szybciej? Załóżmy, że odbieram go w idealnym stanie ze sklepu to po prostu po takiej ekspozycji ma mocno skróconą żywotność? Rozumiem, że jeśli wypali się w trakcie gwarancji będą zmuszeni go wymienić na nowy.
Poczytaj wątek o OLED i będziesz miał odpowiedź

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2017 o 22:44, CzarnoZielony napisał:

Hmmm czyli takie wypalenie może nastąpić po prostu szybciej? Załóżmy, że odbieram go w idealnym stanie ze sklepu to po prostu po takiej ekspozycji ma mocno skróconą żywotność? Rozumiem, że jeśli wypali się w trakcie gwarancji będą zmuszeni go wymienić na nowy.

Najgorsze co możesz zrobić OLED'owi to katować go tym samym obrazem/sekwencją na mocno podbitych ustawieniach - czyli wszystko to, co zachodzi w warunkach ekspozycji. W sklepach często jest puszczone zapętlone tech-demo na MAX kontraście/podświetleniu etc. żeby zrobić jak najbardziej oczo[beeep]ne wrażenie na klientach + mocne oświetlenie w marketach powoduje, że jasność ekranu musi być podbita. Jak wejdziesz to sprawdź co leci na TV i na jakich jest ustawieniach - pamiętaj tylko, że jeśli w pobliżu jest pilot którym można zmienić ustawienia czy wyświetlany materiał to takie sprawdzenie nic Ci nie da bo każdy mógł to zmienić w każdej chwili. Jeśli leci jakieś tech-demo z mocnymi kolorami (czerwień zwłaszcza) a ustawienia podświetlenia OLED/Konstrast/Jasność etc. są ustawione powyżej 50 to radzę sobie darować. Możesz zawsze dopytać się obsługi jak długo był na wystawie ale nigdy nie będziesz miał pewności czy powiedzą Ci prawdę (nie zakładam że będą kłamać, po prostu mogą nie posiadać takiej informacji).

Generalnie B6 cierpią na wypalenia, a w warunkach ekspozycyjnych o takie bardzo łatwo. Jest to nielada gratka cenowa ale radzę dobrze posprawdzać na planszach etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Barufaruku napisał:

Możesz zawsze dopytać się obsługi jak długo był na wystawie ale nigdy nie będziesz miał pewności czy powiedzą Ci prawdę (nie zakładam że będą kłamać, po prostu mogą nie posiadać takiej informacji).
 

Nie można po prostu sprawdzić ilości przepracowanych godzin w ustawieniach?

Od razu pytanie też o oleda z wystawy ale 65c7v, jaka cena byłaby rozsądna?

Byłem dzisiaj w media expert, mówili, że z ceny nie zejdzie (10999), powiedzieli, że czekają na chętnego. Zostawiłem im maila, jakby byli gotowi porozmawiać o cenie:P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tych dyskusji w tym temacie, a tylko zaśmiecacie temat 

od siebie dodam 

Sony 49xe9005 za 4369 zł z darmową dostawą w Sony Center 

  • Plusik 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Serdecznie...

Pojawił się

Telewizor SAMSUNG LED UE65MU6272

w cenie 3999,00 z  5199,99
 

to dobra Cena?.. warto kupić?

obecnie szukam 55Cali (najlepiej Sony do 3500)

65 cali i 4k też się zmieści i na ścianie i w portfelu

Pozdrawiam i Liczę na Waszą pomoc;)

Wesołych ;)

 

Edytowane przez Marcin Emes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2017 o 18:39, SG1-ZIELU napisał:

Nie rozumiem tych dyskusji w tym temacie, a tylko zaśmiecacie temat 

od siebie dodam 

Sony 49xe9005 za 4369 zł z darmową dostawą w Sony Center 

napisalem do nich bo w Saturnie za 4185.09 zobaczymy czy dostosuja cene u nich z rabatem 184zl drozej nadal bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2017 o 19:07, sunnboy napisał:

napisalem do nich bo w Saturnie za 4185.09 zobaczymy czy dostosuja cene u nich z rabatem 184zl drozej nadal bedzie

odpisali ,ze moga dostosowac cene ;) czyli jeszcze 184 zl mozna ugrac jak cos

Edytowane przez sunnboy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwus! korzystałem z forum jako niezarejestrowany i dziękuję za pomoc w wyborze.

Dziś zakupiłem kd-65xe9005 w sony center gdynia za 7279,00 + ubezpieczenie sony największy pakiet(promo rok za 1 zł) 5 lat za 770,00 + transport,wieszak,profesjonalny montaż i podłączenie w cenie.

Ceny obserwuję już jakiś czas i myślę że wreszcie się wstrzeliłem.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samsung 75mu80 w euro za 10 tys. - noca wyprzedaż, ale zakładam, że się powtórzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, dejwo napisał:

samsung 75mu80 w euro za 10 tys. - noca wyprzedaż, ale zakładam, że się powtórzy.

Już nie ma 75 mu80 za 10tyszł  Jest o ponad dwa klocki droższy. W tej cenie to 75 MU7002.

Szukam dla siebie w tv w 75 calach na raty. I ciężko jest zobaczyć w w takich calach więcej niż jeden tv w sklepie. Przeważnie to max 65cali . Jak coś więcej to na zamówienie.

I jak tu co cokolwiek porównywać  w sklepie  jak od biedy stoi góra jeden tv w tych calach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w MM kupiłem Oled LGB7 z xboxem one  za 10700zł. raty 30x0%Jednak zrezygnowałem z upierania się przy 75calach . Pooglądałem sobie  w Ledzie SONY 75cali kdl-8596 oraz 75cali samsunga Mu7002 prawie dycha za niego, był jeszcze Sony 65cali kdl-xe9003 w kuszących pieniądzach poniżej 8tyszł. Oraz soniak w 55calach 93 .I po około 2 godzinach  biegania od tv do tv postawiłem na Oled LG. W domu dwie plazmy LG i telewizory hulają do tej pory. Także plazma 50cali do sypialni a druga 40cali do dzieciaków do pokoju. Także teraz pomału ogarniam Oleda LG. To pierwszy tv z internetem w domu także dużo pracy przede-mną.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...