Skocz do zawartości
Gmeru

Promocje i okazje - Jakas ciekawa promocja? Napisz jak wiesz!

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, slimak72 napisał:

Byłem dzisiaj w stacjonarnym Neonecie w zupełnie innej sprawi i patrzę a tam wisi przedmiotowy Samsung za 6999... ale bez zawieszki o rabacie.

to była tylko cena przy zamówienie przez internet, w sklepie pytałem, kto u was to kupi jak przez neta jest 5600, sprawdzili na kompie ile oni mogą na tą chwile zejśćz ceny i max to 6480zł w sklepie stacjonarnym,

 

a co do zamowienia to prawdopodobnie błąd systemowy był ale NN dość szybko wysyła na @ umowe sprzedazy na odległość (takie tam lekkie utrudnianie rezygnacji) to juz musieli przyklepać i moj TV czekał na odbiór juz dzis w salonie NN, jak znajde czas go odebrac i bedzie ok, bądz nie ok to postaram sie tu napisac, może jest ktos zainteresowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neonet w płońsku, widać oferta obowiązuje normalnie w stacjonarnych sklepach.

IMAG1554.thumb.jpg.2287da54a60c9b5d3a3d608d488f4c18.jpg

Dobra Samsung UE55MU7002TXXH  zamówiony w tym ściemnionym I-ezra:D

Teraz pytanie do kumatych.

Jak to jest z odbiorem osobistym? Muszę zapłacić przed rozpakowaniem przesyłki? czy można wymagać od kuriera mżliwośći sprawdzenia zgodności towaru z umową? 

Poprostu nie mam pewności co będzie w przesyłce... a dostać jakieś chinske duże G była by lipa.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam.

Chciałem tak na szybko napisać, że teraz jest promocja na sklepie Neonetu na model pokazany przez kolege wyżej, tylko z grafitową ramka i solidniejszym pilotem(tj. ue55mu7052).
Cena, po wpisaniu w koszyku kodu: RABAT wynosi 3968,65. Myślę, że do tej pory takiego promo nie było jeszcze za ten telewizor z tą konfiguracją.

Pozdrawiam
Konrad

Capture1.GIF

Edytowane przez money_14
  • Plusik 1
  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za cynk. Przegrube promo ;) 

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wacham sie pomiedzy tym samsungiem w neonecie a panasonic ex700e 58cali albo ex780e

Mam ponad 4m do telewizora teoretycznie uskrobal bym te 6tys na 65 cali samsunga za 5999 ale przy 55 calach starczylo by mi na 5lat ubezpieczenia, sygnal to cyfrowy polsat hbo go i niebawem xbox one x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie wacham sie pomiedzy tym samsungiem w neonecie a panasonic ex700e 58cali albo ex780e
Mam ponad 4m do telewizora teoretycznie uskrobal bym te 6tys na 65 cali samsunga za 5999 ale przy 55 calach starczylo by mi na 5lat ubezpieczenia, sygnal to cyfrowy polsat hbo go i niebawem xbox one x
Przy 4m tylko 65 cali

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie przy 3m jade na sony kdl40cx520 ale to fhd,przy graniu na komsoli to sobie fotel moge 2m od telewizora postawic, chyba zaryzykuje samsunga w 55 jak bida bedzie to oddam i kupie gorszy tv ale 65 cali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rtveuroagd 

65xe9005 za 7600 (7999-pierwsza rata 399,95)

55xe9005 za 5224(5499-pierwsza rata 274,95)

 

25 minut temu, bcpl napisał:

rtveuroagd 

65xe9005 za 7600 (7999-pierwsza rata 399,95)

55xe9005 za 5224(5499-pierwsza rata 274,95)

 

55EG9A7V za 4500 w mediaexpert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, barylax napisał:

Obecnie przy 3m jade na sony kdl40cx520 ale to fhd,przy graniu na komsoli to sobie fotel moge 2m od telewizora postawic, chyba zaryzykuje samsunga w 55 jak bida bedzie to oddam i kupie gorszy tv ale 65 cali

Jak dla mnie 55 cali przy ok. 4m to strata pieniędzy. Aktualnie mam 55 cali, 4m od wypoczynku i jest zdecydowanie za mały. Przy wymianie biorę pod uwagę 75. Jeżeli mam doradzić to wybierz większy, tym bardziej, że się wahasz :)

 

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, przy 4m mam projektor i obraz 100" i jest ok.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie poskladalem nowe meble, i ustawilem son3go 40 cali, do ogladanie telewizji 55 starczy do konsoli fotel moge ustawiac 2m od telewizora,zamowilem samsunga 55 mu7052za 3960 jak hdr mnie nie zlapie za jaja to moze zmienie na panasa ex700e 58cali, jest cos w 65cala wartego zakupu w granicach 4-5tys?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.12.2017 o 04:35, Mdzl napisał:

80 zł, ale to i Tak wychodzi taniej. Akurat wszedłem i już zmienili cenę, ale zobaczyłem, że mój koszyk nadal jest aktywny. Więc stwierdziłem, że raz się żyje i zobaczę czy przyjdzie nowy sprzęt ^_^

Jak tam był jakiś odzew ze strony sklepu? w ogóle infolinię mają czynną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dzisiaj, promocja od MM. Dodają  sticka za ok. 450 zł.

17985e5b60aaca31med.jpg

 

Edytowane przez babarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Allbin napisał:

Jak tam był jakiś odzew ze strony sklepu? w ogóle infolinię mają czynną?

 

Póki co nie kontaktowałem się z nimi i status ani drgnie. Głównie ich przetestować chciałem, czy w ogóle za pobraniem wysyłają - chyba pójdzie odstąpienie bo czekam na 65MU7052 z Neonetu za 5599. Tu kontakt był i obiecali (zamówienie 5.12), że w Poniedziałek prześlą do lokalnego salonu. Póki co nic nie drgnęło także, ale dzień się jeszcze nie skończył :)

Edytowane przez Mdzl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, babarek napisał:

Z dzisiaj, promocja od MM. Dodają  sticka za ok. 450 zł.

17985e5b60aaca31med.jpg

 

Z tydzień temu Samsung 55 cali mu8002 był za ok 4800. Parę dni temu dźwigli cenę do 5300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

!!! Sklep I-ezera.pl to oszustwo !!!

Obok podanego adresu niby nowego właściciela z Sopotu jest stajnia zadzwoniłem tam.

Podany tam pan Krzysztof Hanus nie mieszka. Budynek jest nadleśnictwa a Pan Hanus to  kombinator i oszust
siedział w więzieniu.

  • Plusik 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie porządki34da3d72626e3c9c1e1d7cf0e35fe504.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Oczywiście pomyłka

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, korse@o2.pl napisał:

!!! Sklep I-ezera.pl to oszustwo !!!

Obok podanego adresu niby nowego właściciela z Sopotu jest stajnia zadzwoniłem tam.

Podany tam pan Krzysztof Hanus nie mieszka. Budynek jest nadleśnictwa a Pan Hanus to  kombinator i oszust
siedział w więzieniu.

 

Napisałem o odstąpieniu i szybko dostałem mail zwrotny "Oczywiście. Za niedogodności przepraszamy, a zwrotu dokonamy niezwłocznie."

 

Brałem oczywiście za pobraniem, także nic mi zwracać nie muszą. Natomiast samo zamówienie po 24h nadal wisi. Przydaloby się zrobić jakiś temat na wykopie, żeby nikt na minę nie wpadł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2017 o 20:04, marcemtr napisał:

Jak dla mnie 55 cali przy ok. 4m to strata pieniędzy. Aktualnie mam 55 cali, 4m od wypoczynku i jest zdecydowanie za mały. Przy wymianie biorę pod uwagę 75. Jeżeli mam doradzić to wybierz większy, tym bardziej, że się wahasz :)

 

Kupiony samsung mu7002 55cali, do zwyklej telewizji z tych ok 4m jest jak najbardziej ok, do xboxa siadam 2m od telewizora i jest fajnie, dzisiaj bedziemy ogladac nowego transformers w 4k ultra hd blu ray, dostalem za 50zl z xboxem, i zobacze czy to sale ultra hd 4k hdr urwie mi jajca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Po sprawdzaniu promocji na różnych stronach oraz sklepach udałem się do SonyCenter i w efekcie końcowym dowiedziałem się, że trwa promocja do 17.12 około 10% na większość TV. Mnie interesuje Sony KD-65XE8505 i po krótkiej rozmowie cena kształtuję się w kwocie 6.300 PLN (6.999 PLN minus 10% plus 1pln za dodatki) wraz z transportem, uchwytem oraz montażem (plus raty 0%) co w porównaniu do wszystkich ofert mm/saturn itd wypada najlepiej.

Oczywiście idąc dalej i szukając informacji w różnych źródłach natrafiłem na bardzo pochlebne recenzje modelu Philips 65PUS8102/12 natomiast cenę jaką najlepszą udało mi się znaleźć to 7.499 PLN, czy ktoś jest wstanie mi doradzić czy można znaleźć ten TV w lepszej cenie oraz czy faktycznie jest taki ogromny przeskok w jakości pomiędzy tymi dwoma modelami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, barylax napisał:

Kupiony samsung mu7002 55cali, do zwyklej telewizji z tych ok 4m jest jak najbardziej ok, do xboxa siadam 2m od telewizora i jest fajnie, dzisiaj bedziemy ogladac nowego transformers w 4k ultra hd blu ray, dostalem za 50zl z xboxem, i zobacze czy to sale ultra hd 4k hdr urwie mi jajca

 

tak na marginesie - http://realorfake4k.com/my-product/transformers/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...