Skocz do zawartości
Gmeru

Promocje i okazje - Jakas ciekawa promocja? Napisz jak wiesz!

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś chętny ? :)

http://www.ebay.de/itm/LG-105UC9-266-cm-105-Zoll-5K-UltraHD-3D-Curved-LED-Backlight-Fernseher-/191772502224?hash=item2ca68828d0:g:GWkAAOSwHPlWdvPL&clk_rvr_id=963334587901&rmvSB=true

LG 105UC9V 266 cm (105") 5K UltraHD 3D Curved LED-Backlight- 29999€

Edytowane przez Newren
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to mega promocja ;p :DDDD u nas 300 000 zł ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Saturnie rabat technologiczny.

Zakupiłem Samsunga UE55JU7000 za 5147pln co wydaje się niezłą ceną. W innych najtaniej znalazłem za ok 5700pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie do obsługi podstawowych funkcji w urządzeniach wystarczy sam smartfon, to pudełko to już tylko wisienka na torcie ale mamy mieć ponoć inteligentne domy więc może się jeszcze kiedyś przydać :)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://proline.pl/?p=VGAGAINVD0375

GAINWARD GeForce GTX950 2048MB DDR5/128bit DVI/HDMI/DP PCI-E (1250/6800) (wer. OC - Golden Sample) 279 zł

Fajna karta do HTPC.

Tylko pewnie błąd cenowy..więc warto za pobraniem aby nie mrozić kasy.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Czy uważacie że przed ME w piłce nożnej (za trochę ponad miesiąc) można liczyć jakieś dobre promocje TV? A może ze względu na duży popyt ceny mogą pójść w górę? jak myślicie zastanawiam się nad kupnem 55 FHD i nie wiem czy jest sens czekać miesiąc na jakieś promocje czy wręcz przeciwnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponownie promocja dla nowych użytkowników Spotify Premium za 0.99 zł na 3 miesiące. Kto jeszcze nie próbował niech sprawdzi wg mnie naprawdę warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MM 50 zł na karcie podarunekowej za każde 500 zł wydane. Panasonic 65dx750 za 9999 zl odjąć 1000 zł wychodzi 8999 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

w Saturnie LG EG910V w cenie 6499 zł: https://saturn.pl/gazetka/5158#str3

W Niemczech to już dość powszechny model w cenie około 1599 euro ,chętnych brak ..

https://www.otto.de/p/lg-55ec930v-curved-oled-fernseher-139-cm-55-zoll-1080p-full-hd-smart-tv-451226870/#variationId=451244786-M24

Edytowane przez cureman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cureman wrzucasz link za 1700€ i jeszcze do starego modelu ... Cena 6499 to bdb cena jak ktoś chce kupic OLED 910v

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cureman wrzucasz link za 1700€ i jeszcze do starego modelu ... Cena 6499 to bdb cena jak ktoś chce kupic OLED 910v

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A no tak ,myślałem że to identyczny model .Sorry .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to za model panasonic dx730 bo albo to jest odmiana dx700 z 60 hz panelem który można kupić dziś za 3.9 tys albo odmiana dx750 z 120 hz dziś za 4.9 tys także nie wiadomo co się kupuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...