Skocz do zawartości
Gmeru

Promocje i okazje - Jakas ciekawa promocja? Napisz jak wiesz!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam witam po kilku latach,

kiedyś zaczerpnołem tutaj masę dobrych rad i kupiłem sobie telewizor co po dziś dzień jestem bardzo zadowolony,

ale przyszedł czas że moi rodzice też zmieniają telewizor u siebie i mój Tatko upolował gdzieś w necie czy w gazetce Rtv Euro Agd dwa modele samsunga,

mianowicie UE40H6700 który dwa tunery (nawet nie wiem po co i na co) i chyba jest modelem z 2014, oraz UE40F6770 który nie ma tunerów dwóch i chyba jest z 2013,

obydwa są w promocjach 2800 i 2400.

Doradźcie mi czy warto się łaszczyć czy może w tej mamonie można coś dla rodziców innego ciekawszego waszym zdaniem kupić?

to chyba kolego nie ten dział, jeśli chodzi o pytanie ;)

A co do tv to dla rodziców jeden i drugi będzie ok ;)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba kolego nie ten dział, jeśli chodzi o pytanie ;)

A co do tv to dla rodziców jeden i drugi będzie ok ;)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Sorki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We Wroclawiu został otwarty outlet LG kilka dni temu trafilem tam przypadkowo niezle ceny i duzy wybor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem dobre ceny na wietrzeniu MM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam bl... funfriday? ; ) Mój steam znowu się zasilił ; ) Wolf za 50zł, Evil Within za 48zł, TitanF na XO za 39zł :D Metal Rising 7,5$! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jeszcze nic na Steam nie rzuciło na kolana, na razie ani centa nie wydałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA wraz z Sony rozdają trzy gry z okazji 20-lecia marki PlayStation. Do końca PlayStation Experience, czyli do końca jutrzejszego dnia możecie zupełnie za darmo dodać do konta trzy gry.

Need for Speed: Most Wanted (PSV)

Mirror’s Edge (PS3)

Plants vs Zombies: Garden Warfare (PS4)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest temat do pytania tylko pisania o promocjach. Zapraszam do twojego tematu: jeden wystarczy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra cena w Tesco na PS4:

c4paHK.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sie skonczyla oferta na taki oto pack w cenie 10.99 funta.

Oferta konczy sie za ok 2 godziny, natomiast "wyszly" egzemplarze promocyjne. Mozna sie jeszcze zapisac na liste, moze ktos kto kupil zrezygnuje.

Wyprzedane.

Uwaga. Jest duze prawdopodobienstwo, ze w najblizszych dniach, wspomniany deal pojawi sie znowu. Tak wiec osoby zainteresowane powinny trzymac "palec na spuscie"

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre ceny w mediamarkt ,,,szybcy i wsciekli 9,99 zl---------szybcy i wsciekli ,tokio drife 9,99 zl -------za szybcy za wsciekli 2 -9,99 zl ----szybko i wscieklie 9,99 zl---------incredible hulk 9,99 zl------------akcja nazywa sie FILMOBRANIE w poszczegolnych marketach rozne filmy ----np CALA SAGA GWIEZDNYCH WOJEN W KATOWICACH za 240 zlotych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj zadośćuczynienie za problemy z działaniem online w święta...

10933955_815177931883033_573559317258449

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Tesco ceny Full HD Ready ; )

brHQ7T.jpg

9obhul.jpg

A pół roku temu 65" kosztował tyle (zobaczcie jaka ściema, że niby kosztował wcześniej 4399 a kosztował 3999 ;)) Co nie zmienia faktu, że ceny są kosmiczne. Do konsoli takie 65? A 50 to ja nie wiem ile kosztuje produkcja ;p

5WdKdB.jpg

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie żeby się w tym wszystkim odnaleźć to trzeba sporo czasu poświęcić, żeby ogarnąć te promocje. A i tak właśnie w większości można z siebie zrobić …

Edytowane przez igipoduszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...