Skocz do zawartości
  • 0
*GuRu*

Wazne pytania początkującego

Pytanie

Wiec tak, mam kilka waznych dla mnie pytan...:

1. Czy cos jeszcze jest potrzebne (wiadomo pomijajac TV HD:)) aby moc odtwarzac filmy hd np. powiedzmy z n`ki czy z kompa? chodzi mi ze czesto sie czyta a jakis amplitunerach czy cos takiego i nie wiem czemu to sluzy...albo sa jakies inne niezbedne "sprzety"?
2. Czym sie rozni TV Full HD 100Hz od 50Hz? Ktory jest lepszy?
3. Jaki sprzet Full HD byscie polecali (46 cali wystarczy) za jakies do 8 tys (chodzi mi o wszystko czyli tv i odp z pkt1)
4. Czy televizor HD moze sluzyc jako normalny monitor na ktorym mozna ogladac filmy HD z dysku albo z plyt? Czy trzeba miec jeszcze jakies urzadzenia zeby mozna byla tak ogladac filmy? (nie liczac kabla :angry: )

Prosilbym o niepisanie postow ze niektore z tych pytan byly bo nie posiadam zbyt duzo czasu na szukanie...Prosilbym o jak najwiecej odpowiedzi, nawet gdy jedna osoba odpowie dobrze to prosilbym bardzo aby kilka osob co sie znaja to potwierdzily zebym pewnosc mial ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

[quote name='*GuRu*' post='58134' date='01.09.2007, 01:40 ']Wiec tak, mam kilka waznych dla mnie pytan...:[/quote]
[b]To be, or not to be: that is the question:
...
[/b]

[quote name='*GuRu*' post='58134' date='01.09.2007, 01:40 ']Prosilbym o niepisanie postow ze niektore z tych pytan byly bo nie posiadam zbyt duzo czasu na szukanie...Prosilbym o jak najwiecej odpowiedzi, nawet gdy jedna osoba odpowie dobrze to prosilbym bardzo aby kilka osob co sie znaja to potwierdzily zebym pewnosc mial :angry:[/quote]
Ojej! Naprawdę?
Niestety nie posiadam zbyt dużo czasu na odpowiadanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...