Skocz do zawartości
alabama83

83 cale pytanie o uchwyt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zdecydowalem sie na zakup 83 calowego sony a90j i mam pytanie czy ten uchwyt bedzie ok? Potrzebuje minimum 50cm ramie ktore bedzie odstawac od sciany poniewaz mam zamiar umiescic tv w "dziurze" z ktorej bedzie wystawal

https://www.amazon.com/Sanus-Full-Motion-Mount-Extends-Studs/dp/B08STD7RGS/ref=sr_1_1_sspa?crid=3I7XDRYTY3WIH&keywords=sanus+OLF24&qid=1668527127&sprefix=sanus+olf2,aps,160&sr=8-1-spons&sp_csd=d2lkZ2V0TmFtZT1zcF9hdGY&th=1

Albo moze jakas inna propozycja zebym nie musial zamawiac z uk? Na polskim amazonie jest.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Zobacz czy ten Ci podejdzie:

Uchwyt

Ja mam go pod 77 A80K (35kg). Ten co chcesz kupić waży więcej - 42kg, ale uchwyt jest do 45kg. Jestem bardzo zadowolony, nie ugina się na wyciągniętych ramionach. Poprzednio miałem podobny innej firmy (Maclean) pod Lg C1 65" i na wysuniętych ramionach już nieźle pracował i się wyginał na łączeniach.

Edytowane przez mati_luk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za propozycje ale tv wazy 43kg nie chce ryzykowac uchwytem "na styk" wole miec troche zapasu jezeli chodzi o obciazenie i dlugosc ramienia.

Chodzilo mi o ten uchwyt, podalem zlego linka https://www.amazon.pl/Bardzo-ścienny-telewizora-obrotowy-uchylny/dp/B08STD7RGS/ref=sr_1_25?__mk_pl_PL=ÅMÅŽÕÑ&crid=1RLANDOW4FNY4&keywords=SANUS&qid=1668507709&qu=eyJxc2MiOiIxLjI3IiwicXNhIjoiMC4wMCIsInFzcCI6IjAuMDAifQ%3D%3D&sprefix=sanus%2Caps%2C86&sr=8-25&th=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, teraz też czuję się bezpiecznie mając zapas 10kg, a nie 2 :)

Ten drugi co podałeś wygląda bardzo solidnie, no i max obciążenie do 68kg, więc na spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...