Skocz do zawartości
  • 0
boundek

Samsung LE 40 M 87 B - "bzyczenie"

Pytanie

Witam

odpewnego czasu zaobserwoalem iz z mojego tv wydobywa sie taki dzwiek jak by bzyczacy transformator - czy jest to usterka ktra mozna reklamowac w ramach gwarancji czy poprostu TTTP?? dodam ze bzyczenie to dochodzi z tylu z gory tv tam gdzie jest taka kratka??

Pawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

heh
nie wiem z czym to porównać ale jest ewidentnie slyszalne...... choc przynam szczerze ze wentylator od dvd zakloce je skutcznie :rolleyes:)

no nic poczekam jeszcze chwile i zoabcze jaksie bedzie nasilac to serwisa jak nie to dam spokoj

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Witam
U mnie jest cos podobnego, ale nazwalbym to raczej piszczeniem lub buczeniem i to po wylaczeniu telewizora kiedy chce spac to przeszkadza, czasami wylaczam wtyczke zeby spokojnie sie przespac. Czy to reklamowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam ten sam tv i nic nie słyszę myślę że to może być usterka albo macie po prosty za dobre uszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
hehe dobre dobre

mowisz ze u ciebie nic nie buczy??? wiec zmien podswietlenie matrycy z poziomu 10 na kazdy inny i sie wtedy przkonaj:));p;p

poza tym faktycznie jak jest na czuwaniu to jak by swiszczy....

Pawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Podświetlenie mam na 7 i naprawdę nic nie słyszę podczas oglądania TV dopiero po wyłączeniu dźwięku i jak podejdę pod sam wyświetlacz to słychać ale kto by się przysłuchiwał a gdy jest wyłączony to na 110% nic nie słychać (u mnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

<lol>

u mnie gdy sie wyciszy to słychać buczenie właśnie jak się zmieni z poziomu 10 na inny, oraz daje znać to osobie gdy ogląda się wiadomości - ale jak pisze mam teraz ustawione na poziom 10 i po sprawie, a to świszczenie to już sam nie wiem.....
ogólnie rzecz ujmując nie załuje ani złotówki wydanej na ten tv....:))
pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...