Skocz do zawartości
  • 0
jajak

ZAPIS HDTV

Pytanie

Proszę o kontakt z osobą kto używał już tego systemu.
Mama tv LOEWE xelos, jak odtwarzam obraz z kamery poprzez łącze COMPONENT to obraz jest super, po nagraniu i odtwarzaniu z komputera przez łącz HDMI widać pogorszenie ostrości.
Czy są osiągalne nagrywarki HDTV do komputerów.
Jan Jakubowski 0-606-661-421 Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Sprawdz czy masz poprawnie ustawione opcje nagrywania, tj 1080i (w P10plus nie ma 1080p), i czy masz ustawiona opcja, zeby zrobiony film byl w formacie 1080i (standardowo jest ustawiona jakosc DVD).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Ja dołączę do wątku jako pytający...

Mam wersję Pinnacle 10.6

Wydaje się że kodowanie w 720p wychodzi całkiem mi całkiem ładnie. Jednak 10 minutowy plik robiony w ustawieniu Mpeg2 720p waży około 1 gb. To chyab norma, ale może to dużo? Mało? Ewentualnie czy można robić pliki z zachowaniem jakości ale ważące mniej ?


Piszecie też że Pinnacle nie ma 1080i... Tymczasem u mnie jest zakładka któa pozwala kodować na takim parametrze. Próbowałem nawet potem puścić to na dvd i dużej plaźnie, i wyglądało nadspodziewanie dobrze. Odtwarzacz rozpoznał to nawet jako 1080i. O co więc chodzi? Gdzie tkwi "diabeł" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Witam. Pisalem, ze P 10 plus nie ma 1080p, oczywiscie jest 1080i i ta opcje nalezy preferowac przy zgrywaniu z kamery HDV. Niestety nie wiem jakie sa objetosci plikow przy 720 p. 15 minutowy film w 1080i zajal okolo 3,5 giga. Czy wersja 10.6 pozwala na tworzenie fimow HD i nagranie ich na DVD a potem odtworzenie w odtwarzaczu HD ? Moja wersja niestety tej opcji nie ma ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...