Skocz do zawartości
jakub1989

Jakośc obrazu zwykłej telewizji

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się na kupnem telewizora lcd do xbox'a 360 chciałbym aby służył on także do oglądania zwykłej tv.
I z tym wiąże się moje pytanie jak na takim telewizorze wyglądają kanały nadawane w zwykłym standardzie :?:

U mnie był by podpięty pod dekoder Polsatu jak jest w takim przypadku z kanałami w standardzie 4:3 albo z tymi co na telewizorze 4:3 działają z pasami ??
Jak z jakością obrazu zwykłych stacji na tv z matryca HD ??
Martwie się troche ,że obraz będzie nie ostry jeszcz bardziej niż na moim 7 letnim 21 calowym crt :blink:

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='jakub1989' post='57490' date='28.08.2007, 22:07 ']Martwie się troche ,że obraz będzie nie ostry jeszcz bardziej niż na moim 7 letnim 21 calowym crt :blink:[/quote]
Na wszystkie pytania znajdziesz odpowiedz na forum. Ale to ostatnie ma chyba aspekt bardzo humorystyczny:P Oczywiscie ze bedzie bardziej nieostry(w sd) i to zdecydowanie! A tak swoja droga , nie myslales o wizycie w jakims super-hiper-media markecie?Tam zrozumiesz wszystko , pomimo ze , obslugujacy nie umieja ich odpowiednio dostroic to i tak bedzie wiadomo o co chodzi...

Edytowane przez Martineq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum jest za bardzo rozbudowane nie potrafie znaleśc odpowiedzi na moje pytania.
Wyszukiwarka mnie zawiodła :blink:
Czyli obraz nawet z dekodera polsatu będzie lepszy na telewizorze z HD ?
Jak by ktoś mógł to proszę o odpowiedz na moje pozostałe pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ja spróbuję odpowiedzieć na twoje pytanie.
Co prawda nie posiadam cyfrowego Polsatu ale mam Cyfrową Vectre i lcd full hd :rolleyes:
Pierwsze wrażenie po pierwszym włączeniu były złe po ekranie śmigały paski i obraz był słaby jednak po paru ustawieniach i zmianie podłączenia obraz był już ładny. Może nie jest on idealny ale jest naprawdę ładny kolory są żywe czerń jak prawdziwa czerń. Trzeba się przyzwyczaić bo telewizor trochę spłaszcza robi tzw. "[beeep]aste" aktorki ale to się da wyregulować w ustawieniach. Jescze te kilka miesięcy można przetrzymać bo niedługo będziemy miec TV w HD więc dopiero poczujemy moc naszych maszyn. :P
Najlepiej się ogląda filmy na dvd (ja posiadam panasonica s53) bez żadnych czarnych pasów.
Jednym słowem lcd polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, ja tylko wszedłem na forum i już na topiku znajduję dla Ciebie pytania i odpowiedzi.

Są pod tym linkiem:

[url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=6863"]http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=6863[/url]

Tak jak jest napisane - nowi Użytkownicy czytają od początku.

Nie ma sensu zakładania na nowo tych samych tematów - wystarczy troszkę poszukać.

Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...