Skocz do zawartości
1243ddtv

Buczenie Ze Wmacniacza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam taki sprzęcik
wzmacniacz AccuPhase E-308 i odtwarzacz CD DP-78 , na kolumny czekam slucham muzy ze sluchawek high endowych.
Natomiast filmy odtwarzam z kompa poprzez kartę profesjonalną Lynx L22 .
Jednak po podpięciu karty do wzmacniacza pojawia sie buczenie w sluchawkach , normalnie sprzet nie buczy jak slucham CD i komp jest odpiety.
Wyczailem ze jak wlaczam zasilanie kompa to ten efekt sie pojawia , wymienialem juz zasilacz kompa na ultra super hiper i nic , pomoglo troche odpiecie niepotrznego sprzetu z kompa . ale i tak buczy . Mam tez specjalny kabel zasilajacy ale tez nic.

Prosze o fachową porade jak pozbyc sie tego buczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moj thomson ma podobnie,prawdopodobnie coś na zasilaniu ampa lub na wtykach u mnie podobno wada seryjna na wyjściach głośnikowych coś trzeba odlutowac i po sprawie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też kiedyś walczyłem z tym problemem.
1. W mikserze karty dźwiekowej powyłączaj wszystkie nie żywane wejścia : line in , auxilary, mic , odtwarzacz CD.
2. Pomimo tego że masz pewnie instalację elektryczną OK i uziemioną , pociągnij kabel z masy obudowy peceta do kaloryfera lub do jakiejś oskrobanej rury.

Fachowcem w tym temacie nie jestem ale kiedyś mi kumpel tak po chłopsku tłumaczył, że jak jest za dużo sprzętów audio jest spiętych razem to włażą zmienne harmoniczne i się cuda dzieją - finał sprawy u mnie pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem ten problem to wynika z komputera, problem znika po zastosowaniu UPS-a następuje błoga cisza i radość. Edytowane przez niesfiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...