Skocz do zawartości
spinior

odtwarzanie h 264

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem z odtwarzaniem plików h264 i H264 w kontenerze .ts. Przy odtwarzaniu ścieżka audio jest rozsynchronizowana. Używam do odtwarzania KMPlayer, pakietu k-lite codec pak +core avc. kiedy próbuję innego playersa (np mpk) jest jeszcze gorzej - w ścieżce audio ginie wersja dialogowa. Nie wiem, co jest tego przyczyną - czy powinienem zmienić players (jeżeli tak to na jaki), czy też wyczyścić i na nowo wgrać kodeki (jak to zrobić najskuteczniej bez konieczności reinstalacji systemu:). Kompa mam ok i to raczej nie jest wina sprzętu.

Jeszcze jedno - czym mogę odtwarzać pliki o rozszerzeniu .evo i mp2?

spinior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='spinior' post='55950' date='12.08.2007, 10:38 ']mam problem z odtwarzaniem plików h264 i H264 w kontenerze .ts. Przy odtwarzaniu ścieżka audio jest rozsynchronizowana. Używam do odtwarzania KMPlayer, pakietu k-lite codec pak +core avc. kiedy próbuję innego playersa (np mpk) jest jeszcze gorzej - w ścieżce audio ginie wersja dialogowa. Nie wiem, co jest tego przyczyną - czy powinienem zmienić players (jeżeli tak to na jaki), czy też wyczyścić i na nowo wgrać kodeki (jak to zrobić najskuteczniej bez konieczności reinstalacji systemu:). Kompa mam ok i to raczej nie jest wina sprzętu.

Jeszcze jedno - czym mogę odtwarzać pliki o rozszerzeniu .evo i mp2?

spinior[/quote]

To wszytko już było, poszukaj w opisach kmp na forum.
Do ts h264 zainstaluj nową matroską i daj połączenia mpeg2-ts, mpeg2-ps
Evo w mpc hc i m2ts w mpc hc i kmp.

Poszukaj przed kolejnym pytaniem ;-) , pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='apatch' post='55953' date='12.08.2007, 11:51 ']Do ts h264 zainstaluj nową matroską i daj połączenia mpeg2-ts, mpeg2-ps[/quote]
apatch ma jak zwykle racje, tylko coś to niezbyt po naszemu mu się udało :(

apatchowi chodzi o to, zebys zainstalowal Haali Media Splitter:
[url="http://haali.cs.msu.ru/mkv/"]http://haali.cs.msu.ru/mkv/[/url]
który najlepiej radzi sobie ze wszelakimi plikami ts (chociaż czasami sobie nie radzi i wtedy trzeba uzyc innego splitera, np. wewnętrznego z mpc, albo hdtvpump).
A podczas instalacji zaznacz opcje "Enable MPEG-TS support "oraz "Enable MPEG-PS support" przy instalacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='maxiuca' post='55956' date='12.08.2007, 12:35 ']apatch ma jak zwykle racje, tylko coś to niezbyt po naszemu mu się udało :P

apatchowi chodzi o to, zebys zainstalowal Haali Media Splitter:
[url="http://haali.cs.msu.ru/mkv/"]http://haali.cs.msu.ru/mkv/[/url]
który najlepiej radzi sobie ze wszelakimi plikami ts (chociaż czasami sobie nie radzi i wtedy trzeba uzyc innego splitera, np. wewnętrznego z mpc, albo hdtvpump).
A podczas instalacji zaznacz opcje "Enable MPEG-TS support "oraz "Enable MPEG-PS support" przy instalacji.[/quote]
wielkie dzięki - poszło, choć z małą reinstalacją :rolleyes:
najskuteczniej idzie w mpc. przy okazji; czy znacie sposób na to, aby wyeliminować brak płynności w odtwarzaniu niektórych filmów. dotyczy to chyba przede wszystkim filmów z taktowaniem 23,976. Ważne dla mnie jest, żeby ew. soft był z dobrej strony (może być komercyjny), bo ostatnio re-clockiem zawirusowałem sobie kompa i stąd konieczność tej reinstalacji (rozwalił mi kodeki audio)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj zainstalować najnowsze stery do grafiki. Ja miałem podobny problem z Terminatorem 2 1080p który ciął mi się strasznie. Po instalacji najnowszych driverów filmik śmiga bez zacięć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...