Skocz do zawartości
wyciu

Jaka antena do odbioru C+ Film HD?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,odnośnie odbioru to na antenie 60 cm. to i ja moge zapomnieć o obrazie , mam poziom sygnału 0 % i zatem prosze o jakieś screny lub sampla i o dokładne dane tego programu tzn. czy jest AC-3 5,1 i jaka jest rozdziałka.


PS.
Widze że mnie zabrakło i nikt nawet nie zamieści głupiego obrazka mimo że dla posiadaczy kart DVB-S2 jest to zerowy problem jak również zgranie strumienia TS i udostępnienie go na byle uploadzie,ale bynajmniej za kilka dni zmienie tależ i coś zapodam na strone.

Pozdrawiam Wyciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Czy do oglądania kanałów HDTV(canal +) wystarczy antena 60cm z konwerterem od Cyfry , czy lepiej kupić własną, większą? Niem mam doświadczenia z HD dlatego liczę na waszą pomoc.

POPZDRO!!!!!!!!! Edytowane przez kader

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, ustawiłem sygnał na antenie 80cm. mam ponad 70 % ,zeskanowałem satelite na pozycji 13 st. na karcie Techotrend 3200 z czytnikiem CI i modułem od cyfry.Odbieram pakiet prestiżowy,mam obraz na C+ Sport HD a na C+ Film HD i NGC HD mam tylko samo audio ?


I co to może być za przyczyna tego że nie mam wciąż obrazu.

Ponad 1 godzine temu wysłałem ponownie na karte uprawnienia i dalej nic,prosze o wasze rady .

pozdrawiam Wyciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kader' post='52842' date='07.07.2007, 19:15 ']Czy do oglądania kanałów HDTV(canal +) wystarczy antena 60cm z konwerterem od Cyfry , czy lepiej kupić własną, większą? Niem mam doświadczenia z HD dlatego liczę na waszą pomoc.

POPZDRO!!!!!!!!![/quote]

Oczywiście, wystarczy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...