Skocz do zawartości
maniek750

Odbiór C+ Film HD na Topfieldach i Humaxach

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuj bez modułu
Od dzisiaj odbieram na samą kartę z aktywną opcją HD
Wszystko gra bardzo dobrze
Mam fergusona 8800 HD

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

[quote name='2man' post='52388' date='02.07.2007, 21:25 ']Spróbuj bez modułu
Od dzisiaj odbieram na samą kartę z aktywną opcją HD
Wszystko gra bardzo dobrze
Mam fergusona 8800 HD

pzdr[/quote]

I gdzie sobie tą karte włoży ? :angry: ... Humax to nie Fredka nie ma UCASa.

Mi wogóle po paru minutach zamarza na ament. Dzieje się tak tylko na C+FilmHD. C+SportHD chodzi i chodził bez problemów. Podobnie NG HD, chopc teraz mam niezła burze i tez padł. Znajac życie i cyfre beda zwalać całą winę na humaxa a humax na cyfrę ....

Edytowane przez krog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='krog' post='52396' date='02.07.2007, 20:43 ']I gdzie sobie tą karte włoży ? :angry: ... Humax to nie Fredka nie ma UCASa.

Mi wogóle po paru minutach zamarza na ament. Dzieje się tak tylko na C+FilmHD. C+SportHD chodzi i chodził bez problemów. Podobnie NG HD, chopc teraz mam niezła burze i tez padł. Znajac życie i cyfre beda zwalać całą winę na humaxa a humax na cyfrę ....[/quote]

U mnie C+Film HD po ustawieniu kanału startowego działa bez problemu, żadnych zastrzeżeń więc może masz inny problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='netquest' post='52397' date='02.07.2007, 21:56 ']U mnie C+Film HD po ustawieniu kanału startowego działa bez problemu, żadnych zastrzeżeń więc może masz inny problem.[/quote]

Mam prośbę o odpowiedź na dwa pytania i spróbuje zdiagnozować problem.
W którym CI masz moduł - w 1 czy 2 ?
Jakie masz oprogramowanie do humka (numer) ... zgóry dzieki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='krog' post='52415' date='02.07.2007, 22:09 ']Mam prośbę o odpowiedź na dwa pytania i spróbuje zdiagnozować problem.
W którym CI masz moduł - w 1 czy 2 ?
Jakie masz oprogramowanie do humka (numer) ... zgóry dzieki za odpowiedź.[/quote]

Jeżeli możesz wyjaśnić tę absurdalną sytuację będzie super.
Oprogramowanie beta 08 z 15.03.2007. Złącze 1.

Jeżeli C+Film HD ustawię jako kanał startowy to wszystko jest OK.
Jeżeli kanałem startowym jest inny kanał to na C+Film HD jest zero obrazu i dźwieku.
Czasami moduł dostępu CI podaje komunikat o braku uprawnień do tego kanału.
Cyfra wysyłała mi uprawnienia już dwukrotnie.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na stronie satkuriera info o nowym oprogramowaniu dla Humaxa poprawiające częściowo problemy z Canal+Film - reszte musi zrobić cyfra z modułem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='rudolfina' post='52116' date='01.07.2007, 10:56 ']Pytanie do użytkowników Topfieldów. Posiadam Topfielda z modułem Cyfry. Karta oryginalna.
Mam problem ze znalezieniem Cyfry film HD. Wpisuję 11470, polaryzację poziomą ,wybieram modulację DVB-S i przy tym wyborze nie mam możliwości wyboru FEC. Czy ktoś z forumowiczów poradził sobie ze znalezieniem Film HD na Topfieldzie?[/quote]
Witam też miałem ten problem topfildy nie widzą tej częstotliwości bo jest ona byle jaka byle było, dalej byle jaka stacja nadawcza się pojawia przy normalnym przeszukiwaniu na auto a C+ HD nie bo tej częstotliwości żadna stacja by nie chciała nawet za darmo , ale moja rada jest taka wyciągnij moduł dostępu z topfilda i spróbuj jeszcze raz wpisać ręcznie te parametry mi się udało i mam te pseudo HD tylko do końca lipca bo nie skorzystam z tej tandety poczekam aż zmienią parametry na lepsze
oczywiście u mnie podczas oglądania obraz się zawiesza wtedy muszę przełączyć kanały i na nowo C+hd
Przy pierwszym przełączeniu na hd trzeba wyłączyć i włączyć tuner to tyle życze miłego odbioru :);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cytat: Wpisuję 11470, polaryzację poziomą

No i tu masz problem. Ma być polaryzacja pionowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...