Skocz do zawartości
kwiatas66

TV SAt na 2 tunerach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jako laik w temacie poszukuje propozycji rozwiazania mojego problemu a mianowicie:
Zmeczony slaba jakoscia UPC zamierzam przesiasc sie na TV SAT wybor padla na Cyfre :(
Chcialbym skampletowac 2 zestawy jeden do domu i ten skonfigurowany pod HDTV, drugi na dzialke najtanszy -pod CRT
I tu pojawia sie problem poniewaz co do zestawu HDTV to wybor padl na Ferusona HF8800HD ale zupelnie nie wiem jaki zestaw
"skomponowac na dzialke" chcialbym zeby to bylo w miare tanie a dawalo mozliwosc ogaldania cyfry + z tej samej karty i tez nie zamykalo drogi na inne platformy takie jak CP

Z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kwiatas66' post='55349' date='05.08.2007, 11:55 ']zupelnie nie wiem jaki zestaw
"skomponowac na dzialke" chcialbym zeby to bylo w miare tanie a dawalo mozliwosc ogaldania cyfry + z tej samej karty i tez nie zamykalo drogi na inne platformy takie jak CP[/quote]
Wez jakiś odbiornik z dwoma slotami CI i do tego moduł od Cyfry+ (jest dwa razy tanszy od astona). Tani jest np. Globo 7010CI za 199 zl (albo Globo 6000CI) , plus chyba 179 zl za moduł Cyfry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='maxiuca' post='55357' date='05.08.2007, 13:58 ']Wez jakiś odbiornik z dwoma slotami CI i do tego moduł od Cyfry+ (jest dwa razy tanszy od astona). Tani jest np. Globo 7010CI za 199 zl (albo Globo 6000CI) , plus chyba 179 zl za moduł Cyfry.[/quote]

Dzieki za odpowiedz.
A co mi dalo kupujac Astona ??czy istnieje taka mozliwosc zeby nie przekladac karty miedzy tunerami a np zrobic jakiegos "klona" zeby moza bylo odbierac w dwoch miejscach na raz ??(mam nadzieje ze to pytanie nie podchodzi pod jakis paragraf :)jesli tak to przeraszam i prosze o skasowanie

Z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kwiatas66' post='55429' date='06.08.2007, 10:24 ']Dzieki za odpowiedz.
A co mi dalo kupujac Astona ??[/quote]
Aston jest z tego co pamiętam może dekodować dwa strumienie na raz. Przydatne to jest kiedy oglądasz jeden kanał a nagrywasz drugi. No ale w Twoim przypadku to wydaje mi się zbędny wydatek.

[quote name='kwiatas66' post='55429' date='06.08.2007, 10:24 ']czy istnieje taka mozliwosc zeby nie przekladac karty miedzy tunerami a np zrobic jakiegos "klona" zeby moza bylo odbierac w dwoch miejscach na raz ??(mam nadzieje ze to pytanie nie podchodzi pod jakis paragraf :)jesli tak to przeraszam i prosze o skasowanie[/quote]
No troche podpada. Dopóki rozdzielasz sygnał z karty w obrebie jednego gospodarstwa domowego to o paragraf ciezko i nawet cyfra sie nie czepia takich rozwiazan. Oczywiscie podzielenie sie z sasiadem to juz jest łamanie prawa. Takim samym łamaniem byloby zrobienie "klona".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wy rzescie z tymi fergusonami poszaleli, dla mnie tuner badziewie a nie tuner HD. Chyba wiekszosc kupuje dla wygladu bo rzeczywsicie robi jakies tam pozytywne wrazenie prof tunera HD. Jak modul to diablo ale jak cena odgrywa duza role to raczej odpada :)


ja bym wybral osobiscie tak: do domu kupil kathrein 910 a na dzialke dreamboxa 500s moze byc chinol(tylko bys musial odwiedzic elektronika lub sam poprawic diode w tunerze bo zle patrzy(wada fabryczna) i trzeba pilotem celowac w tuner, ale to 1min roboty). Do drima mozna wsadzic tylko jedna karte teoretycznie i praktycznie, ale mozna z tylu pod rs'a podpiac phoenixa i mozesz uzywac drugiej karty :), hmm chcesz z jednej karty na dwoch tunerach i to na dalsza odleglosc, da sie jak najbardziej ale to juz nielegalne niestety.

Edytowane przez emigrant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...