Skocz do zawartości
kozik1981

konsola

Rekomendowane odpowiedzi

Co kupić?? Zwykłego Xboxa 360 premium, Xboxa360 Elite Czy może poczekać na xbox Falcon. Co mi radzicie?? Mam zamiar kupić którąś z tych konsol. Ps3 raczej nie kupie bo nie ma na tą konsole gier. A premiery są bardzo żadko. Pozdro. :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jak to jest z czekaniem. Ja nie miałem takiego dylematu, 2 tygodnie temu kupiłem x 360 premium i jestem zadowolony. Na twoim miejscu też bym się zastanowił nad playstation 3, teraz nie ma gier, ale zobaczysz co się będzie działo za kilka miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kozik1981' post='54934' date='01.08.2007, 18:09 ']Co kupić?? Zwykłego Xboxa 360 premium, Xboxa360 Elite Czy może poczekać na xbox Falcon. Co mi radzicie?? Mam zamiar kupić którąś z tych konsol. Ps3 raczej nie kupie bo nie ma na tą konsole gier. A premiery są bardzo żadko. Pozdro. :blink:[/quote]


Na ps3 szybko nie będą wychodzić bo programiści mają problem z blue reyem. A z resztą ja mam w telewizorze coaxionala a ps3 ma port opyyczny. musiał bym zainwestować w przejściówke. A to są dodatkowe koszty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW -- Jestes niesamowity ---

To sie nazywa- arg. zeby nie kupic PS3 - ([color="#FF0000"]Na ps3 szybko nie będą wychodzić bo programiści mają problem z blue reyem. A z resztą ja mam w telewizorze coaxionala a ps3 ma port opyyczny. musiał bym zainwestować w przejściówke. A to są dodatkowe koszty[/color][b][/b][i][/i][u][/u])

Mam nadzieje ze zartowałes! bo ten tekst kwalifikuje sie do jakegos działu z zartami :angry:

Pozdrawiam .

Edytowane przez ortadragon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='ortadragon' post='55004' date='02.08.2007, 12:11 ']WOW -- Jestes niesamowity ---

To sie nazywa- arg. zeby nie kupic PS3 - ([color="#FF0000"]Na ps3 szybko nie będą wychodzić bo programiści mają problem z blue reyem. A z resztą ja mam w telewizorze coaxionala a ps3 ma port opyyczny. musiał bym zainwestować w przejściówke. A to są dodatkowe koszty[/color][b][/b][i][/i][u][/u])

Mam nadzieje ze zartowałes! bo ten tekst kwalifikuje sie do jakegos działu z zartami :angry:

Pozdrawiam .[/quote]

Nie przypuszczam aby żartował, już od jakiegoś czasu usiłowałem się dowiedzieć czemu upiera się przy tym, by do telewizora dźwięk podać cyfrowo.... jak by to miało jakiekolwiek znaczenie :). Zważywszy że w telewizorach głośniki jakościowo są na poziomie wypasionego nocnika :lol:.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nawet bym sie nie zastanawial i wybralbym PS3 !!! Do konca roku beda takie kilery ze szczena opada !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
E tam - i tak najleprzy ma finisz: cyt: [u][b]musiał bym zainwestować w przejściówke. A to są dodatkowe koszty[/b][/u]

buhahahahahaha.....

kozik - tylko pamietaj na ostra krawedz uwazaj - latwo o dodatkowe koszty :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='ortadragon' post='55004' date='02.08.2007, 12:11 ']WOW -- Jestes niesamowity ---

To sie nazywa- arg. zeby nie kupic PS3 - ([color="#ff0000"]Na ps3 szybko nie będą wychodzić bo programiści mają problem z blue reyem. A z resztą ja mam w telewizorze coaxionala a ps3 ma port opyyczny. musiał bym zainwestować w przejściówke. A to są dodatkowe koszty[/color])

Mam nadzieje ze zartowałes! bo ten tekst kwalifikuje sie do jakegos działu z zartami :angry:

Pozdrawiam .[/quote]


Nie żartowałem. Więc powiedz mi jak mam podłączyć ps3 do philipsa 32pfl7332. Chodzi mi o dźięk. Może uznasz mnie za głópka ale gier na ps3 jest mniej niż na xboxa360. Oczywiśącie moge się mylić :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='worekk' post='55021' date='02.08.2007, 14:32 ']Nawet bym sie nie zastanawial i wybralbym PS3 !!! Do konca roku beda takie kilery ze szczena opada !!![/quote]


Wiesz... Forum jest od tego że by się czegoś dowiedzieć. Uważasz że każdy musi wszzystko wiedzieć??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='reflect' post='55022' date='02.08.2007, 14:32 ']E tam - i tak najleprzy ma finisz: cyt: [u][b]musiał bym zainwestować w przejściówke. A to są dodatkowe koszty[/b][/u]

buhahahahahaha.....

kozik - tylko pamietaj na ostra krawedz uwazaj - latwo o dodatkowe koszty :-)[/quote]


Wiesz... Forum jest od tego że by się czegoś dowiedzieć. Uważasz że każdy musi wszzystko wiedzieć??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kozik1981' post='55025' date='02.08.2007, 14:36 ']Wiesz... Forum jest od tego że by się czegoś dowiedzieć. Uważasz że każdy musi wszzystko wiedzieć??[/quote]


Sorka ten post nie był do Ciebie. Nie gniewaj się :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze gier na PS3 jest mniej - X360 jest juz prawie 2 lata na rynku.

Jezeli chcesz miec dzwiek z PS3 w tv - podłacz konsole kablem HDMI . HDMI przesyła obraz HD i dzwiek .

Pozdrawiam Edytowane przez ortadragon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='ortadragon' post='55030' date='02.08.2007, 14:48 ']Oczywiscie ze gier na PS3 jest mniej - X360 jest juz prawie 2 lata na rynku.

Jezeli chcesz miec dzwiek z PS3 w tv - podłacz konsole kablem HDMI .

Pozdrawiam[/quote]


Dziękować :P Mówisz że za pare miechów będzie dużo gier na ps3??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kozik1981' post='55023' date='02.08.2007, 15:33 ']Nie żartowałem. Więc powiedz mi jak mam podłączyć ps3 do philipsa 32pfl7332. Chodzi mi o dźięk. Może uznasz mnie za głópka ale gier na ps3 jest mniej niż na xboxa360. Oczywiśącie moge się mylić :P[/quote]

Oki jest wiecej gier na x360 poniewaz ma rok przewagi nad PS3.Ale nie liczy sie ilosc tylko jakosc. Ostatnio chcialem zakupic x360 zeby miec kolekcji wszystkich konsol next-gen, ale zrezygnowalem bo z gierek moglbym tylko wybrac Gow i Forze 2 i to wszystko.

a na PS3 do konca roku bedzie duzo kilerow : MGS4, LIAR, UNCHARTED i Heavenly Sword (demo z PS mnie TOTALNIE ZMIAZDZYLO )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='worekk' post='55037' date='02.08.2007, 15:28 ']Oki jest wiecej gier na x360 poniewaz ma rok przewagi nad PS3.Ale nie liczy sie ilosc tylko jakosc. Ostatnio chcialem zakupic x360 zeby miec kolekcji wszystkich konsol next-gen, ale zrezygnowalem bo z gierek moglbym tylko wybrac Gow i Forze 2 i to wszystko.

a na PS3 do konca roku bedzie duzo kilerow : MGS4, LIAR, UNCHARTED i Heavenly Sword (demo z PS mnie TOTALNIE ZMIAZDZYLO )[/quote]


Ok. Dzięki. A jak jest z tą kompatybilnością wsteczną w europejskiej ps3??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kozik1981' post='55027' date='02.08.2007, 14:40 ']Sorka ten post nie był do Ciebie. Nie gniewaj się :P[/quote]

Gwoli wyjaśnienia:

Kozik1981 to nie jest dobry znak jak się odpowiada samemu sobie :P. Na przyszłość po prostu użyj opcji EDYTUJ.

Druga sprawa, stwierdzenie :"może uznasz mnie za gł[b]ó[/b]pka" brzmi w takiej postaci jak je zapisano wyjątkowo, hmm, dwuznacznie. Nie chcę być niegrzeczny, ale może zainstaluj sobie lepiej Firefoxa :P. Żeby ostatni wyraz z tamtego stwierdzenia nie nabrał specjalnego znaczenia :).

Wiem że to lekki offtop, ale w kwestiach organizacyjno-technicznych, też czasem trzeba napisać.

A żeby nie był już totalny offtop, to napiszę i w odpowiedzi na pytanie: może podłączyć dźwięk po prostu za pomocą analogowego kabla audio? Może to i prostacka metoda, w dobie wszechobecnej cyfryzacji, ale na pewno się sprawdzi :P. Jakoś nie wierzę żeby ani PS3 ani telewizor nie miały takich opcji do podłączenia dźwięku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kozik1981' post='55038' date='02.08.2007, 16:30 ']Ok. Dzięki. A jak jest z tą kompatybilnością wsteczną w europejskiej ps3??[/quote]

Ja jeszcze nie spotkalem sie z gra z ktora bylyby jakiekolwiek problemy !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='worekk' post='55048' date='02.08.2007, 17:56 ']Ja jeszcze nie spotkalem sie z gra z ktora bylyby jakiekolwiek problemy !![/quote]


Ok. Dzięki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...