Skocz do zawartości
MMP

Samsung LE40N87

Rekomendowane odpowiedzi

Noszę się z zamiarem kupna nowego tv. Początkowo miała to być Toshiba 42x3030 (ale po miesiącu czekania na nową dostawę mam już dość) teraz zastanawiam się nad Samsungiem LE40N87. Porównywałem specyfikację modelu N87 i M87 i jedyne czym różnią się te telewizory to to iż seria M ma panel "Super Clear", kontrast 15,000:1 oraz rozszerzoną paletę barw 127% PAL. ( z drugiej strony model 40N87 ma identyczne parametry jak model M87).
Pytanie brzmi: czy ww różnice są na tyle odczuwalne, że są warte dołożenia 1000 zł do modelu M8?

Czy na forum jest jakiś posiadacz tv LE40N87 i mógłby podzielić się wrażeniami z użytkowania tegoż modelu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że wpisałeś taki temat.
Mnie też intersuje odpowiedź na to pytanie.

Czekamy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawa jest krótka , Samsung 40M87 ma błyszczący ekran a N40 ma matowy , ja mam 40 M87 i jest rewelacja 15000:1 nie ma mocniejszych ! Ale z a moment beda F 25000:1 i to bedzie juz rewelacja .Tylko szkoda ze moj nei ma 100HZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='MMP' post='54747' date='30.07.2007, 20:06 ']Noszę się z zamiarem kupna nowego tv. Początkowo miała to być Toshiba 42x3030 (ale po miesiącu czekania na nową dostawę mam już dość) teraz zastanawiam się nad Samsungiem LE40N87. Porównywałem specyfikację modelu N87 i M87 i jedyne czym różnią się te telewizory to to iż seria M ma panel "Super Clear", kontrast 15,000:1 oraz rozszerzoną paletę barw 127% PAL. ( z drugiej strony model 40N87 ma identyczne parametry jak model M87).
Pytanie brzmi: czy ww różnice są na tyle odczuwalne, że są warte dołożenia 1000 zł do modelu M8?

Czy na forum jest jakiś posiadacz tv LE40N87 i mógłby podzielić się wrażeniami z użytkowania tegoż modelu?[/quote]
mam samsunga m87 jak masz to doloz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kuszpit' post='61849' date='01.10.2007, 22:59 ']mam samsunga m87 jak masz to doloz[/quote]
Uwielbiam wyczerpujące odpowiedzi, nie pozostawiające cienia wątpliwości... :blink:
Bankowo przekonałeś go do wydania 1000 PLN....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...