Skocz do zawartości
tomekfff

Demo The Darkness

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie ( i Panie :P ) Kilka dni temu pobralem sobie z PS Store demo The Darkness. Od poczatku w oczy rzucily mi sie straszne kanty i zabkowane krawedzie, totalny brak antyaliasingu. Czy u Was tez jest podobnie? Dobil mnie moj brat mowiac, ze na Xboxie 360 wyglada to o niebo lepiej :( PS3 mam podpiete po HDMI do mojego Sony 40W2000. PozdrawiamTomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hm ja sprawdziłem wersję na X360 i jest super (tak 8+/10 grafa) (nie ma takich błędów jak ty mówisz). Może sprawdź inne rozdziałki (coś alla problem z vegas)....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='54495' date='27.07.2007, 13:40 ']Hm ja sprawdziłem wersję na X360 i jest super (tak 8+/10 grafa) (nie ma takich błędów jak ty mówisz). Może sprawdź inne rozdziałki (coś alla problem z vegas)....[/quote]

hhmm , moze faktycznie sprawdze jak to wyglada po przelaczeniu na tylko 720p. Powiem Wam, ze zaczynam miec watpliwosci czy pozbycia sie X360 nie bylo bledem. Jak narazie zadna z gier na PS3, ktora widzialem nie powalila mnie na kolana. Nawet Motorstorm, OK jest ladny ale tez nie ma tego czegos. A Resistance - wg mnie grafika na poziomie lepszych gier z PS2 - zaden next gen. Dzialaj Sony dzialaj... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

[quote name='tomekfff' post='54497' date='27.07.2007, 14:57 ']hhmm , moze faktycznie sprawdze jak to wyglada po przelaczeniu na tylko 720p. Powiem Wam, ze zaczynam miec watpliwosci czy pozbycia sie X360 nie bylo bledem. Jak narazie zadna z gier na PS3, ktora widzialem nie powalila mnie na kolana. Nawet Motorstorm, OK jest ladny ale tez nie ma tego czegos. A Resistance - wg mnie grafika na poziomie lepszych gier z PS2 - zaden next gen. Dzialaj Sony dzialaj... :P[/quote]

Ściągnij demo HS - od wczoraj dostępne. A Darkness najlepiej - porównaj z wersją X360 na tym samym TV. Jest identyczna. Wersja finalna znaczy się. Jak nie wierzysz- zajrzyj na gametrailers, tam jest porównanie. Jeżeli ktoś Ci mówi że wersja na X360 wygląda o niebo lepiej to - cytując pewnego polskiego polityka- kłamie jak bura suka czy też - używając łagodniejszego określenia - konfabuluje albo się czegoś najadł.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='albz74' post='54504' date='27.07.2007, 15:20 ']Ściągnij demo HS - od wczoraj dostępne. A Darkness najlepiej - porównaj z wersją X360 na tym samym TV. Jest identyczna. Wersja finalna znaczy się. Jak nie wierzysz- zajrzyj na gametrailers, tam jest porównanie. Jeżeli ktoś Ci mówi że wersja na X360 wygląda o niebo lepiej to - cytując pewnego polskiego polityka- kłamie jak bura suka czy też - używając łagodniejszego określenia - konfabuluje albo się czegoś najadł.[/quote]

[size=3]Tak mi się właśnie wydawało, że może to być kwestia demo – wersja finalna, wiadomo jak często się różnią. Faktem jest również, że mój brat gra na monitorze 20 cali a ja na TV cali 40 J A co do HS to nawet nie wiedziałem, zaraz po przyjściu do domu go zassam J
Dzięki [/size]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wersja demo na PS3 to porażka, trąbią o tym na grupach dyskusyjnych. takie demo to raczej zniechęci do finalnej wersji, więc nie wiem po co wypuścili bubel...

pzdr,
helcik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='helcik' post='54509' date='27.07.2007, 16:07 ']wersja demo na PS3 to porażka, trąbią o tym na grupach dyskusyjnych. takie demo to raczej zniechęci do finalnej wersji, więc nie wiem po co wypuścili bubel...

pzdr,
helcik[/quote]


dokładnie, powiem szczerze że wiązałem z tą grą duże nadzieje a tak to mi sie odechciało ją kupić. Będzie R6 - Vegas :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z PS3 jest taki problem ze niestety antyaliasingu w grach sie nie uswiadczy. Znacznie trudniej to zrobic na platformie Sony i jak na razie poszarpane krawedzie to bedzie dosc czesty widok na czarnuli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='albz74' post='54504' date='27.07.2007, 15:20 ']Ściągnij demo HS - od wczoraj dostępne. A Darkness najlepiej - porównaj z wersją X360 na tym samym TV. Jest identyczna. Wersja finalna znaczy się. Jak nie wierzysz- zajrzyj na gametrailers, tam jest porównanie. Jeżeli ktoś Ci mówi że wersja na X360 wygląda o niebo lepiej to - cytując pewnego polskiego polityka- kłamie jak bura suka czy też - używając łagodniejszego określenia - konfabuluje albo się czegoś najadł.[/quote]

Dokładnie heavenly sword daje radę chociaż długość to chyba całe 3min ; ) ale widoczek na dzień dobry daje jednak do myślenia, że takich gier brakuje na PS3. Oby więęęęęęęcej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak zobaczylem pierwsze sceny z dema the darknes to przez moment myslalem ze to gra na PS2.
Tragedia.
Gra wyglada juz calkiem dobrze ale na kolana nie powala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...