Skocz do zawartości
wyciu

C+ SPORT HD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,nie wiem czy nikt nie zauważył ale c+ sport hd nadaje w 1080i a ma bitret 12,1 mb/s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio była przerwa technologiczna w nocy ( znana plansza z napisem Canal+ ) . Może w trakcie tej przerwy coś zrobili ? Ja też mam wrażenie , że mój TF odczytuje C+Sport HD w 1080i. Może to jeszcze ktoś potwierdzić ? Edytowane przez daniel76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='daniel76' post='54382' date='26.07.2007, 11:22 ']Ostatnio była przerwa technologiczna w nocy ( znana plansza z napisem Canal+ ) . Może w trakcie tej przerwy coś zrobili ? Ja też mam wrażenie , że mój TF odczytuje C+Sport HD w 1080i. Może to jeszcze ktoś potwierdzić ?[/quote]


Ja u siebie niczego nie zauważyłem. Ale jak by zrezygnowali z 720p na rzecz 1080i to by zasłużyli na plusa :lol: . No że udało im się wygospodarować więcej miejsca na transponderze. A to nie jest łatwe bo na HotBirdzie już jest bardzo ciasno. W sumie mogli przejść na jakiś zwolniony transponder przez TPS. Ale lepszy bitrate i 1080i to duży krok na przód moim zdaniem.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na moim Topfield TF7700 HSCI C+Sport HD nadaje w 1080i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yes, yes, yes! Moje prośby zostały wysłuchane! :lol: Po prostu po ostatniej transmisji żużla doszli do wniosku, że trochę dali ciała i dlatego na premierę ekstraklasy w HD chcą się lepiej przygotować. I to było jedyne słuszne posunięcie, tak trzymać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli jednak bedzie 1080i. Przy bitrate ok 12 bedzie imho konkretnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No prosze a tak wszyscy na cyfre nazekali ze to to sie do Nki nie umywa, a tu prosze nie dosc ze oferta jak zawsze lepsza to i pod wzgledem jakosci obrazu jutro moze sie okazac podczas pierszego meczu Ekstraklasy ze tez super :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem :lol: ,a to dlatego że teraz również na tym kanale napisy wyprzedzają film o jakieś trzy sekundy (poprzednio było ok.). Normalnie ręce opadają.Trzy platformy na rynku a żadna nie potrafi zrobić hd na 100% dobrze(jedna dopiero będzie próbować-strach myśleć co zaprezentują ;) ).W sumie nie ma się co dziwić.Technicy którzy coś umieją znaleźli zajęcie za granicą.Polskie platformy muszą zatrudniać tych co zostali :lol: niezbyt znających się na swojej robocie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Leciał teraz film Zorro i tu kilka danych z tego filmu zgranego z C+ Sport HD


Stream: Legenda Zorro - 2007,07,26 16,00,45.ts
Path: D:\Legenda Zorro - 2007,07,26 16,00,45.ts
Type: MPEG transport stream

Duration: 2:03:50
Data Size: 11.41 GB
Readable: 11.30 GB
Bit Rate: 13.06 Mbps

Video Tracks:
250 AVC, 1920 x 1088

Audio Tracks:
251 MP2 stereo, 48 kHz, 256 kbps
252 AC3 3/2, 48 kHz, 384 kbps

Stream Files:
Legenda Zorro - 2007,07,26 16,00,45.ts (11.41 GB)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No no tez widzialemdzis kawalek tego Zorro i moim zdaniem wygladal super, taki bit rate to juz chyba cos co chlopaki?Bo ja to sie za bardzo na tym nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wyciu, jak to zgrałeś ? Dziala Ci Technotrend DVB-S2 na kanałach Cyfry+ HD ? Jeśli tak, to jakie masz sterowniki i jaki program Ci to umożliwa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='robam28' post='54477' date='27.07.2007, 11:34 ']wyciu, jak to zgrałeś ? Dziala Ci Technotrend DVB-S2 na kanałach Cyfry+ HD ? Jeśli tak, to jakie masz sterowniki i jaki program Ci to umożliwa ?[/quote]

na TT S2-3200 (i SkyStar HD) można odpalic: alt-dvb, dvbviewera i skyview, może też inne programy, ale nie testowałem. Przy czym przy nowych sterach na pewno nie chodzi alt-dvb.
Przy czym Cyfra na razie nie ma żadnego tranpondera DVB-S2, więc zwykłym SkyStarem też można odebrac wszystkie ich kanały HD.

A bitrate faktycznie się zwiększył a teraz już jest naprawde nieźle. Właściwie to tak samo jak Premiere HD i lepiej niż niektóre Sky Movies HD i Sky Box Office HD.
Teraz jeszcze powinni się pozbyc całego tego logo-obrzydlistwa. A swoją drogą to tydzień temu jak była żałoba to logo było w odcieniach szarości i o wiele mniej denerwowało niż to kolorowe.

I jeszcze dwie statystyki:

"Gdzie leży prawda" z C+Sport HD:

File Size Processed: 9.22 GB, Play Time: 01h:42m:53s
50.00 FPS (Average), 12.08 Mbps (Average).

"16 przecznic" z C+ Film HD:
File Size Processed: 5.98 GB, Play Time: 01h:37m:25s
50.00 FPS (Average), 8.14 Mbps (Average). Edytowane przez maxiuca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...