Skocz do zawartości
Arbaal

jaki LNB do telewizji N, na terenie Wielkiej Brytanii ?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie,

mam do wyboru jeden z dwoch uniwerslanych LNB, do mojego zestawu przeznaczonego do odbioru telewizji N. Oba maja podobne parametry roznia sie tylko cena i poziomem szumow (noise level). I tutaj rodzi sie moje pytanie. Czy LNB z Noise level 0.5db bedzie wystarczajacy do odbioru Nki w UK, czy lepiej kupic LNB z Noise level 0.2db ?

Czy ktos z uzytkownikow telewizji N w UK lub Irlandii moglby mi odpowiedziec ?

pozdrawiam serdecznie,

Arbaal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Arbaal' post='54172' date='24.07.2007, 15:12 ']Mam pytanie,

mam do wyboru jeden z dwoch uniwerslanych LNB, do mojego zestawu przeznaczonego do odbioru telewizji N. Oba maja podobne parametry roznia sie tylko cena i poziomem szumow (noise level). I tutaj rodzi sie moje pytanie. Czy LNB z Noise level 0.5db bedzie wystarczajacy do odbioru Nki w UK, czy lepiej kupic LNB z Noise level 0.2db ?

Czy ktos z uzytkownikow telewizji N w UK lub Irlandii moglby mi odpowiedziec ?

pozdrawiam serdecznie,

Arbaal[/quote]

Bez wachania wybrałbym 0.2 bo te 0.3 róznicy jest zdecydowanie warte parę funtów. Jeżeli kupujesz u Polaków na Actonie to polecam porównanie ich oferty z [url="http://electronics.listings.ebay.co.uk/Satellite-Cable-Freeview_Dishes_W0QQfclZ3QQfromZR11QQsacatZ29783QQsocmdZListingItemList"]www.ebay.co.uk[/url].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki,
mieszkam we wschodnim Londynie wiec raczej do Acton (zachodni Londyn) nie bede jechal. Rozpatrywalem glownie oferte Ebay :)

jeszcze raz wielkei dzieki!
pozdrawiam,
ARBAAL.

[quote name='Pampalini' post='54174' date='24.07.2007, 13:46 ']Bez wachania wybrałbym 0.2 bo te 0.3 róznicy jest zdecydowanie warte parę funtów. Jeżeli kupujesz u Polaków na Actonie to polecam porównanie ich oferty z [url="http://electronics.listings.ebay.co.uk/Satellite-Cable-Freeview_Dishes_W0QQfclZ3QQfromZR11QQsacatZ29783QQsocmdZListingItemList"]www.ebay.co.uk[/url].[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tez mam N mieszkam w templemore w srodkowej irlandii mam problem z odbiorem sile sygnalu lapie ponad 80 procent ale jakosc tylko nieco ponad 30 na antenenie ze standaertowym LNB ktory dali mi razem z dekoderem wydaje mnie sie ze poziom szumow ma na poziomie 0.5 ale nie jestem na 100% pewiem mam tez LNB 0.2 czy 0.3 ktory kiedys kupilem antena jest pod dachem i zmina LNB laczy sie z ryzykowaniem zdrowia tak wiec pytam czy warto sie zabijac zmieniajac LNB?
z gory dzieki za odp
pozdrawiam krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przekręciliście konwerter o 14 stopni w prawo(będąc twarzą do anteny)jak nakazuje dishpointer dla odbioru Hot Birda w Irlandii i o 10 stopni dla Wielkiej Brytanii? Bo mnie się wydaje, że nie. Sprawdźcie tutaj jak to ma wyglądać: www.dishpointer.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nbox HDTV - będzie
nbox HDTV recorder - musisz wymienić konwerter na min. twin (choć radziłbym także większą czaszę, jeśli masz np. 60 cm, to mogą być problemy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...