Skocz do zawartości
Grafii

Telewizja IPTV

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może polecić jakiegokolwiek dostawcę telewizji IPTV? Chciałbym oglądać telewizyjne przez aplikacje zainstalowaną na telewizorze LG lub przystawce Apple TV.

 

Nie chce dekodera, tylko wykupić dostęp do TV przez internet. Zna ktoś usługodawców oraz aplikacje w których można to oglądać?

 

Oczywiście chodzi o polskie programy telewizyjne, Eleven Sport, HBO, Canal+, itp

 

Sorki jeżeli dubluje temat, ale nic podobnego nie znalazłem, choć mam wrażenie ze wyszukiwarka Tapatalk działa słabo.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linka, ale nie bardzo wiem co z tym zrobić. Próbowałem przetestować TvGO, ale pojawił się 1 kanał na liście który i tak nie działa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką masz aplikację ? Uzywam TiviMate i wszystko działa (TvGo) zarówno na dwóch Firestickach jak i na Nvidii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem na aplikacji SMART IPTV na TV LG bo taka zalecali w opisie do testu. Nie udało mi się uruchomić (TvGO)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... mogę Ci tylko powiedzieć ,że na 3 urządzeniach w apce Tivimate 3 suskrycje TvGO  chodzą bezproblemowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiej sieci używasz do odbioru IPTV? Bezprzewodowej (LTE/5G) czy przewodowej (miedzianej od dostawcy internetu do gniazdka w domu, FTTC, FTTH). Czy połączenie pomiędzy routerem a telewizorem jest bezprzewodowe czy po światłowodzie?

Zastanawiam się jednak czy nie lepszym wyborem do odbioru IPTV jest jednak pakiet operatorski (karta CI+), ze względu na pewne wydzielone transfery dla IPTV poprzez własną infrastrukturę światłowodową lub podpisane porozumienia pomiędzy dostawcą internetu a właścicielem infrastruktury na odpłatne przepuszczanie własnej mocy przerobowej poprzez światłowód.

1. Aplikacje IPTV smart TV telewizora bym sobie darował

2. Apple TV - pytanie czy aplikacja IPTV działa na "dziko" korzystając z transferu usługodawcy internetu czy poprzez koszta narzucone na klienta opłaca serwisowanie infrastruktury światłowodowej operatorowi dla możliwości przepustu własnego transferu przeznaczonego na IPTV.

Wydaje mi się że zawsze lepiej jest posiadać wydzielony transfer na IPTV

Jeżeli operator światłowodu i usługodawca internetu są jednym tym samym to zawsze oni będą mieli priorytet na transfer mocy przerobowych do swych klientów, koszta serwisu sieci rosną jeśli klient prócz transferu na internet dodatkowo zdecyduje się na wydzielony transfer IPTV. W przypadku usługodawcy zewnętrznego będzie on zmuszony do opłat ze względu na wykorzystywanie nie własnej infrastruktury, a dodatkowe usługi na wydzielony IPTV jeszcze bardziej zwiększają koszta. Oczywiście wszystkie opłaty serwisu infrastruktury przerzucane są na klienta. Apple TV nie jest usługodawcą internetu, nie wydaje mi się też aby posiadał wydzielony transfer na przepuszczanie własnych mocy przerobowych na potrzeby IPTV., bo wówczas musiałby posiadać w umowie dodatkowe koszta przeznaczone na finansowanie infrastruktury sieciowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...