Skocz do zawartości
dexter74

Jak wyglądają warunki gwarancji na LCD Panasonica?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znalazłem żadnego info o tym w necie.

1. Jakie są warunki gwarancji w zakresie złych/martwych pikseli w LCD Panasonica?
2. W razie awarii - jak wygląda realizacja naprawy - czy jest to door to door? Jakieś koszty to za sobą pociąga?


P.s. Zdarzyły sie komuś w Panasonicu wadliwe piksele (piksle)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam gwarancja panasonica to jest egwarancja musisz mieć tylko dowód zakupu serwisy są podane na stronie producenta można poczytać na ten temat na stronie panasonica,ale z tego co sie też dowiadywałem jeśli tv ma wiecej jak 30 kg to serwis przyjeżdza do ciebie do domu.Co do martwych pixeli to mam panasa tx32le7p i nima żadnego martwego pixela obraz jest super nawet poprawił mi sie odbiór z anteny siatkowej :) a myslałem że jak kupie lcd to bedzie gorszy obraz niż z telewizora z bańką miałem sony kv29c.Właśnie dzisiaj podpiąłem kompa przez wejście svideo "czekam na przejściówke dvi+hdmi"obraz po svideo jest ok komputer wykrył mi odrazu telewizor i maksymalna rozdzielczość oczywiście do ogladania filmów bo windows to hm kicha ;) w tyg bede miał przejściówke to podłącze kompa pod hdmi.Ja osobiście jestem zadowolony z tego tv ;)

Edytowane przez gryzli1972

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wczoraj dostałem przejściówke dvi hdmi podłączyłem do tego tv kompa i moge powiedzieć ze windows wygląda o niebo lepiej telewizor zaraz wyswietlił mi obraz takze wszystko ok.Jeśli chodzi o uzytkowanie tego tv jako monitor to raczej odradzam mam lg lcd flatron l1710s i obraz jest lepszy no ale wiadomo co monitor to monitor i rozdzielczości są inne.Sprawdziłem też matryce programem nokia tuner czy jakoś tak i niema żadnego bad piksela.Ogólnie po 2 tyg uzytkowania moge ten tv polecic za te pieniądze ja wydałem na niego 2143zł,narazie wszystko hula w tym tv aha podłączyłem też dekoder n-ki u kolegi i wszystko działa ok :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='gryzli1972' post='53762' date='19.07.2007, 12:41 ']Witam wczoraj dostałem przejściówke dvi hdmi podłączyłem do tego tv kompa i moge powiedzieć ze windows wygląda o niebo lepiej telewizor zaraz wyswietlił mi obraz takze wszystko ok.[b]Jeśli chodzi o uzytkowanie tego tv jako monitor to raczej odradzam[/b][/quote]
Ale rozumiem że do oglądania filmów i ewentualnie gier to ten telewizor jest OK?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Pawel85' post='55666' date='08.08.2007, 10:52 ']Ale rozumiem że do oglądania filmów i ewentualnie gier to ten telewizor jest OK?[/quote]

Oczywiście. Jako użytkownik tego modelu mogę Ci go polecić. Po podłączeniu kablem DVI-HDMI filmy HD puszczane z komputera wyglądają świetnie. Telewizor współpracuje również wzorowo z Xboxem360. Edytowane przez Jamek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z kolega JAMEK filmy puszczone przez hdmi z kompa sa naprawde rewelka wtedy dopiero widac co ten telewizorek potrafi co do gier też jest ok polecam ten tv przed zakupem tego modelu zastanawiałem sie nad samsungie 32s62b ale raz ze za drogo no i miał miejszy kontrast tylko 3000a panas ma 7000 oczywiście dynamiczny.Polecam ten tv jak do tej pory wszystko działa prawidłowo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='gryzli1972' post='55709' date='08.08.2007, 20:28 ']Zgadzam sie z kolega JAMEK filmy puszczone przez hdmi z kompa sa naprawde rewelka wtedy dopiero widac co ten telewizorek potrafi co do gier też jest ok polecam ten tv przed zakupem tego modelu zastanawiałem sie nad samsungie 32s62b ale raz ze za drogo no i miał miejszy kontrast tylko 3000a panas ma 7000 oczywiście dynamiczny.Polecam ten tv jak do tej pory wszystko działa prawidłowo :lol:[/quote]
No ja się zastanawiam między tym telewizorkiem a LG32LC25R, tyle że LG jest jednak trochę droższy i chyba zdecyduje się na Panasa. Jest jeszcze w sklepie za podobną cenę Grundig 32LXW82-6000DL ale sądząc po małej ilości postów w subforum Grundiga, chyba nie jest to najpopularniejsza firma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GRUNDIGA sobie odpuść :lol: idz do sklepu niech ci gostek pusci panasa i tego lg a najlepiej gdzieś do hipermarketu jak bedą oba stały koło siebie to obejżysz i wybierzesz napewno cos :( Moim zdaniem wydaje mi sie ze w tej cenie to ten panas był najlepszym rozwiązaniem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='gryzli1972' post='55784' date='09.08.2007, 20:11 ']GRUNDIGA sobie odpuść :) idz do sklepu niech ci gostek pusci panasa i tego lg a najlepiej gdzieś do hipermarketu jak bedą oba stały koło siebie to obejżysz i wybierzesz napewno cos :blink: Moim zdaniem wydaje mi sie ze w tej cenie to ten panas był najlepszym rozwiązaniem ;)[/quote]
LG chyba sobie odpuszcze ze względu na to że jest o ok. 400zł droższy, chociaż liczba funkcji robi w nim wrażenie. Natomiast w każdym sklepie w którym bylem te Panasy schodziły jak świeże bułeczki (w kilku sklepach już zapisują ludzi i robią zamówienia na ten telewizor). Więc chyba jednak wybiorę tego Panasonica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...