Skocz do zawartości
niesfiec

PowerDVD- nowe wersje

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie czy są nowsze wersje, ja mam PowerDVD 7,3 ULTRA mimo to nie radzi sobie z niektórymi pozycjami HDDVD, może ktoś ma wersje sprawdzoną, może nowszą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='niesfiec' post='53225' date='12.07.2007, 13:52 ']Jak w temacie czy są nowsze wersje, ja mam PowerDVD 7,3 ULTRA mimo to nie radzi sobie z niektórymi pozycjami HDDVD, może ktoś ma wersje sprawdzoną, może nowszą?[/quote]

Ponoć można uaktualnić kolejnymi łatami [url="http://www.cyberlink.com/multi/download/patches_112_ENU.html"]KILK[/url] , zmiany

3104a:
cl264dec.ax version: 2.0.0.1904 477 KB (488,816 bytes)
CLVC1Dec.ax version: 2.0.0.6828 965 KB (988,536 bytes)

2911:
cl264dec.ax version 2.0.0.1709 473 KB (484,984 bytes)
CLVC1Dec.ax version: 2.0.0.6711 957 KB (980,608 bytes)

Issue list:

* Improve Blu-ray Disc and HD DVD title compatibility with PowerDVD Ultra

Zaczyna działać menu w takich tytułach jak : Enemy at the Gates i Pan's Labyrinth ...

ktoś chętny do stestowania, ja poczekam za dużo mam do stracenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apatch wiedziałem że mogę na Ciebie liczyć :) potestuję i dam znać co dają te łatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie wytrzymałem, przetestowalem sam ale wszystko od początku.

Miałem wcześniej zainstalowaną pierwszą wersję PDVD 7.3 dointstalowałem tylko tą łatę.
We wcześniej wersji w kilku przypadkach przy dorabianych, wymuszanych napisach film gdy doszedł do samego końca powodował błąd "Visual C + + ..." i PDVD wykrzaczał się i zamykał, podobnie przy załadowaniu filmu z dodatkowymi napisami i próbie powrotu do menu lub wciśnięciu "next".
Powód do radochy tym większy że po wielu walkach z napisami do Planet Earth i wykrzaczaniem menu, Cyberlink sam przyszedł z pomocą. :huh:

Wniosek - albo łata mi naprawiła coś co miałem uszkodzone w PDVD, albo co ciekawsze nowa wersja lepiej toleruje błędy i dodane wpisy w pliku XPL.
Proszę o sprawdzenie i ewentualne potwierdzenie.

Co do reszty "Ran" dalej nie wyświetla mi napisów nawet tych fabrycznych, ale to raczej wina okaleczenia w AnyDVD. :)

Pozdrawiam

Edytowane przez apatch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie uzyskałem żadnej poprawy po wgraniu łatki, brak poprawy w działaniu menu.
Lakonicznie-co chodziło to chodzi a co nie chciało to dalej nie chce, może to kwestia pozycji HDDVD, które odpalam nie wiem-szkoda :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na sieci widzę że jest jakaś wersja 7.4, ale nie wiem czy to nie fake? Dziwne że sam Cyberlink nie podaje aktualnych wersji swojego oprogramowania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Sober' post='54350' date='25.07.2007, 22:01 ']Na sieci widzę że jest jakaś wersja 7.4, ale nie wiem czy to nie fake? Dziwne że sam Cyberlink nie podaje aktualnych wersji swojego oprogramowania...[/quote]

Dokładnie, jeśli już to jest to ostatnia wersja przemianowana na Vista Ready, co ciekawe wynik wyszukania "powerdvd 7.4" pokazuje same mocno podejrzane strony warezowe. Na tych szanujących się zero wzmianki o nim. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś się orientuje dlaczego takie drogie cudo jak Power DVD 7.3 Ultra nie ma podstawowych funkcji takich jak:
- rozciągnięcie obrazu letterbox do 16/9 (są jakieś opcje, ale efektu nie uzyskałem)
- ustawienie zmiany rozdzielczości/odświeżania przy trybie fullscreen (nie widzę takiej opcji)

Może są jakieś skróty klawiszowe o których nie wiem?

PS: Całe szczęście że udało mi się zmusić reclocka do pracy z powerdvd bo przynajmniej obraz nie skacze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy dobrze rozumiem, że wspomaganie sprzętowe w PowerDVD jest tylko w wersji Ultra?

Jest jakiś trial do tej wersji? Jak sprawdzić czy to w moim kompie zadziała?

Czy jedyna szansa sprawdzenia to kupić za 100 dolców a jak nie zadziała to kasa w plecy?

Sprawdzałem kompa cyberlinkowym Advisorem i teoretycznie wsio o.k. ale diabeł siedzi w szczegółach....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aPatch 397 ;-)
[url="http://www.cyberlink.com/multi/download/dl_patch_397_112_ENU.html"]LINK[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...