Skocz do zawartości
Natec123

Tv do salonu 58-65" kwota ok 3tys

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jestem nowy na tym forum, bardzo bym prosił o pomoc w wyborze tv do salonu. Szczegóły poniżej 😉


1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 20m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 4-4,5m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 2-4
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? Na wprost i bokiem
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? Wisieć
6. Jak słońce świeci w pokoju? Z prawej strony. Pokój słabo nasłoneczniony
7. Jaki masz obecnie telewizor? Obecnie mam Panasonic 50DS630E
8. Co chcemy aby telewizor posiadał? Dobra jakość obrazu, ciężko będzie mi przesiąść się na coś gorszego niż wcześniej wymieniony Panas. Dobre Smart TV, Android, coś czego brakowało w Panasie. Przesyłanie obrazu z telefonu, laptopa.
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? Nie mam jeszcze pewności, przeprowadzam się. Na te chwilę jest kablówka z Vectry. Być może jakaś satelita się pojawi.
10. Jakie urządzenia? Laptop
11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? 2-5
12. Czy zdarza się że przez kilka godzin oglądasz tylko jeden program? tak
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Netflix, kablówka, motoryzacyjne, sport
14. Czy zamierzasz surfować po internecie? Tak
15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? Sporadycznie
16. Preferencje co do marki? Brak.
17. Preferencje co do wielkości? min.58"
18. Co Cię denerwuje w telewizorach? Nierówne podświetlanie, słaba czerń, brak aplikacji, przycinki, resety
19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? Po równo
20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? Kwota ok 3tys chętnie wydam mniej, jeśli warto to dołożę
21. Jak często wymieniasz telewizory w domu? Poprzednio Panasonic zakupiony jakieś 4,5 roku temu. Myślę że ten też na podobny okres czasu, być może dłużej.
22. Czy korzystasz często z aplikacji internetowych? Tak.

Podstawą dla mnie to jakość obrazu nie gorsza niż w poprzednim TV która do tej pory wg mnie jest świetna porównując inne nowe tv u znajomych, oraz Smart TV który w Panasonicu leży i kwiczy.

dziękuję za pomoc! (Nie ukrywam że formularz zaczerpnięty z konkurencyjnego forum, wydaje mi się ok, zawiera dużo informacji więc pozwoliłem sobie go użyć. Mam nadzieję że mnie nie zlinczujecie 😉 Niestety do tamtych propozycji przekonany nie jestem. Mimo że Philips i ambilight mi się podoba 🙂)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...