Skocz do zawartości
  • 0
Sand_Wraith

TV nie widzi filmów przy połączeniu DVI-HDMI

Pytanie

Tak jak w temacie. TV to LCD Samsung LE32R81B a karta graficzna to GeForce 6600. Wszystko inne wyświetla się poprawnie (np. gry) natomiast filmy -> widoczna jest tylko menu playera (ta cała otoczka) a w miejscu w którym powinien być wyświetlany obraz pojawia się czarne tło.

Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
[quote name='Sand_Wraith' post='52691' date='05.07.2007, 18:39 ']Tak jak w temacie. TV to LCD Samsung LE32R81B a karta graficzna to GeForce 6600. Wszystko inne wyświetla się poprawnie (np. gry) natomiast filmy -> widoczna jest tylko menu playera (ta cała otoczka) a w miejscu w którym powinien być wyświetlany obraz pojawia się czarne tło.

Proszę o pomoc.[/quote]


Jeśli chodiz o Geforcea to musisz zmienić kolejnośc urządzeń w ustawieniach karty. Klikasz na zieloną ikonkę na dole po prawej wchodzisz w jakieś tam ustawienia, w każdym razie te w których wyświetla się opcja klon, po najechaniu myszką na klon zmień kolejność monitor i telewizor, albo na odwrót. Chodzi o to, że karta może większość filmów wyświetlić tylko przez jedno wyjście.

W ATI Radeonie w zakładce ekrany trzeba zrobić to samo tylko, że tam trzeba kliknąc malutki przycisk, który znajduje się rysunkiem telewizora.

Ja ostatnio tez podłączyłem sobie Geforce 6200, no i mam problem z jakością przez s-video, jakieś szumy na telewizorze widzę, takie paski.
Oprócz tego czasem tv traci kolory, muszę wtedy wyciągnąć i włożyć kabel, kolory wracają. NAdmieniam, ze mój laptop z kartą ATI Radoen nie ma takich problemów przez to samo wyjście.

Najbardziej mnie zaskoczyło to, ze przy pomocy tej karty Geforce 6200 i Power DVD 7 mogę odtwarzać filmy 720p bez najmniejszego zacięcia na starym komputerze z procesorem AMD 1,6 GHz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...