Skocz do zawartości
arsenal

Coś jest nie tak z tą Forzą

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
Tak. Kupiłem Forza Motorsort2 w wersji polskiej. Wszystko pięknie, zrobił się update do gry za pierwszym razem. Gra genialna. Bez dwóch zdań.
Tylko, że X zaczął mi na tej grze świrować. Freezy często co kilka minut. Lub 2-3 godziny grania w spokoju i masz ci. Zwiecha. Pierwsza myśl, oczywiście Ring of Death nadchodzi. Telefon do helpline i miła pani Beata poinformowała mnie, że miała już kilka takich zgłoszeń co do FM2. Zanim uruchomię całą machinę:UPS-serwis w Czechach-UPS, zgodziłem się "potestować" jeszcze trochę konsolę z innymi grami i bez dysku twardego. No i kurde FM2, CoD3 i GoW śmigają bez problemu gdy nie ma HD'ka. HD+FM2=zwiechy. Zaraz popykam w COD i sprawdzę.
Ktoś ma podobne przejścia z tą ścigałką? Może to ta łatka coś spieprzyła? Edytowane przez arsenal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='arsenal' post='52646' date='05.07.2007, 11:54 ']Tak. Kupiłem Forza Motorsort2 w wersji polskiej. Wszystko pięknie, zrobił się update do gry za pierwszym razem. Gra genialna. Bez dwóch zdań.
Tylko, że X zaczął mi na tej grze świrować. Freezy często co kilka minut. Lub 2-3 godziny grania w spokoju i masz ci. Zwiecha. Pierwsza myśl, oczywiście Ring of Death nadchodzi. Telefon do helpline i miła pani Beata poinformowała mnie, że miała już kilka takich zgłoszeń co do FM2. Zanim uruchomię całą machinę:UPS-serwis w Czechach-UPS, zgodziłem się "potestować" jeszcze trochę konsolę z innymi grami i bez dysku twardego. No i kurde FM2, CoD3 i GoW śmigają bez problemu gdy nie ma HD'ka. HD+FM2=zwiechy. Zaraz popykam w COD i sprawdzę.
Ktoś ma podobne przejścia z tą ścigałką? Może to ta łatka coś spieprzyła?[/quote]

Arsenal a moze tutaj lezy problem:

[url="http://gry.onet.pl/1564350,,Microsoft_zamyka_usta_graczom,wiadomosc.html"]http://gry.onet.pl/1564350,,Microsoft_zamy...,wiadomosc.html[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No i się wyjaśniło. Wystarzyło przełaczyć kabel na TV, ustawić Pal60, wrócić do HD i gotowe. Już śmiga bezproblemowo. ;):D:D

Edit. Źle napisałem @tojad. Na wtyczce kabla X'a jest przełącznik TV-HDTV. Po przełączeniu na TV ustawiamy w zakładce system i właściwości PAL-PAL60. Potem przełącznik w pozycje HDTV i gotowe. Przynajmniej u mnie działa. W konsolach NTSC podobno działą wyczyszczenie cache'u na dysku twardym.

Edytowane przez arsenal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Przełączyć kable na TV? Mógłbyś dokładniej opisać jakie było pierwotne podłączenie i co dokładnie zrobiłeś, może się to kiedyś każdemu posiadaczowi X'a przydać.
Z góry dziękuję i pozdrawiam. Edytowane przez tojad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...