Skocz do zawartości
KrzyHo

Snazio i napisy

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko. Pierwszy raz chciałem obejrzeć coś z napisami. wrzuciłem napisy .srt do katalogu z filmem, nazwałem te pliki identycznie jak pliki z filmem, usiadłem przed TV, włączyłem film, wciskam subtitle na pilocie a ten mi, że INVALID? O co chodzi? Film puszczam z serwera, w Snazio-setup ustawiłem Subtitles English i... [beeep]. Nie działa.
Co robię nie tak?

KrzyHo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Opisałem ten problem na forum poszukaj bo wychodzę na dwa dni z domu.
Musisz zestawić ( ujednolicic czasy czyli dopasować softwarowo na kompie.)
Snazio wyświatla jalko jestv prawdziwy czas startu ale bez pierwszej cyfry. Czyli jeżeli start filmu ma miejsce w 22h 45 min 34 sek to pokaże 2h 45min tid.
Ale na pod przyciskiem info pohaże ci prawdziwy czas.
W napi9szach p-rzesuń aby strat napisów był taki jak u Nazi.
Program Subtitle Workshop to robi przesuwa o ile chcesz.
Gwarantuje, że wszystkie napisy chodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm. Dziwna sprawa. Udało mi się uzyskać napisy, ale dopiero jak zmieniłem .ts na .mpg. Czy to ma tak być właśnie? Dlaczego z plikami ts nie chce działać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz zadam pytanie. Czy u was napisy też nie chodzą z filmami .ts? Czy zawsze trzeba zmienić rozszerzenie na .mpg?
Jaki w takim razie jest sens stosowania .ts jak z mpg chodzi tak samo?

Pzdr
KrzyHo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te filmy poprostu sa zapisywane po zarejestrowaniu z takim rozszerzeniem transport stream. Tez w sumie zastanawiam sie jak to jest. Skoro zmieniamy tylko nazwe pliku...tzn ze wszystko pozostaje takie samo. Ale widocznie tak juz sie przyjelo..ludzie jak rejestruja to juz niezmianiaja na mpg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...