Skocz do zawartości
aguyngueran

Samsung LE40M87B czy LE40M91B

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przymierzam się do kupna TV LCD. Główną przyczyną jest kiepska jakość obrazu z XBox-360 na starym Philipsie 25".
Mam w związku z tym kilka pytań. Oto one:

1. Czym róźni się model LE40M86B od LE40M87B? Cenowo jest różnie i nie zawsze jest to taka sama cena w sklepach internetowych.

2. Czy LE40M86B = LE40M86BD oraz LE40M87B = LE40M87BD? Różnie jest podawane.

3. Czy ktoś używał czytników pamięci w TV? Model LE40M91B posiada czytnik kart pamięci, więc teoretycznie można byłoby oglądać na nim zdjęcia z aparatu. Wygodny gadżet, czy do LE40M87B nie da się jakoś podłączyć apartu cyfrowego? Jest sporo różnych wejść, może któreś będzie pasować. Dodam. że zakup aparatu będzie kolejnym więc mógłbym wyjście aparatu zgrać ze wejściem TV o ile nie będzie taki aparat kosztował majątek.

4. Czy ta niższa rozdzielczość 1366 x 768 na LE40M91B nie będzie mi "przeszkadzać" głównie podczas grania ma konsoli oraz oglądania filmów HD.

5. Czy zestaw zawiera podstawkę? Nie mogę się doszukać informacji o tym. Docelowo wyląduje i tak na ścianie, ale jak znam siebie parę dni minie zanim zbiorę się do wiercenia i dobrze byłoby, żeby miał na czym stać. Dodatkowo wolałbym sprawdzić TV zanim zacznę dziurawić ściany. Wiem, że mocowania są VESA więc będą pasować do "prawie" każdego TV.

Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='aguyngueran' post='51376' date='24.06.2007, 13:30 ']4. Czy ta niższa rozdzielczość 1366 x 768 na LE40M91B nie będzie mi "przeszkadzać" głównie podczas grania ma konsoli oraz oglądania filmów HD.[/quote]

Jeżeli to filmy FullHD - Blu-Ray czy HD-DVD to różnica będzie duża, w 720p różnicy nie zauważysz.

Co do gier to jak na razie nie wiele tytułów obsługuje 1080p, ale liczba ta będzie rosnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='lukaszlew77' post='51388' date='24.06.2007, 15:53 ']Jeżeli to filmy FullHD - Blu-Ray czy HD-DVD to różnica będzie duża, w 720p różnicy nie zauważysz.

Co do gier to jak na razie nie wiele tytułów obsługuje 1080p, ale liczba ta będzie rosnąć.[/quote]

W takim razie pozostaje wybór z modeli Full HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za full hd zapłacisz 2x więcej(przynajmniej) , jeśli chodzi o granie na X360 to te LCD co wymieniłeś w zupełności Ci wystarczą , jeśli miałbyś zamiar kupić 46 cali to już full hd , ale do 32 cali w sam raz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='vipneo' post='51421' date='25.06.2007, 00:57 ']za full hd zapłacisz 2x więcej(przynajmniej) , jeśli chodzi o granie na X360 to te LCD co wymieniłeś w zupełności Ci wystarczą , jeśli miałbyś zamiar kupić 46 cali to już full hd , ale do 32 cali w sam raz ;)[/quote]

Nie rozumiem. Model [url="http://www.samsung.com/pl/products/television/tfttv/le40m87bd.asp"]http://www.samsung.com/pl/products/televis...v/le40m87bd.asp[/url] nie jest Full HD? Czyżby miał tylko rozdzielczość Full HD ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='aguyngueran' post='51439' date='25.06.2007, 10:55 ']Nie rozumiem. Model [url="http://www.samsung.com/pl/products/television/tfttv/le40m87bd.asp"]http://www.samsung.com/pl/products/televis...v/le40m87bd.asp[/url] nie jest Full HD? Czyżby miał tylko rozdzielczość Full HD ?[/quote]
Czy ktoś może powiedzieć jak to jest z tym Full HD w przypadku tego modelu? Telewizora póki co nie kupiłem, ale temat właśnie powrócił i chciałbym wiedzieć czy FullHD oprócz rozdzielczości to jeszcze coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='aguyngueran' post='79304' date='14.01.2008, 08:50 ']Czy ktoś może powiedzieć jak to jest z tym Full HD w przypadku tego modelu? Telewizora póki co nie kupiłem, ale temat właśnie powrócił i chciałbym wiedzieć czy FullHD oprócz rozdzielczości to jeszcze coś?[/quote]

Ten model jest zdecydowanie FullHD. A jeśli chodzi o drugie pytanie - w zasadzie FullHD to tylko wyższa rozdzielczość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

[quote name='aguyngueran' post='79304' date='14.01.2008, 08:50 ']Czy ktoś może powiedzieć jak to jest z tym Full HD w przypadku tego modelu? Telewizora póki co nie kupiłem, ale temat właśnie powrócił i chciałbym wiedzieć czy FullHD oprócz rozdzielczości to jeszcze coś?[/quote]

101% - mam go w domu! :)

B oznacza Black, D oznacza, że masz możliwość podłączenia stacji naziemnej, chyba :D;) Specjalne wejście po lewej stronie TV.

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może jeszcze coś więcej napiszesz na temat tego LCD bo tez nie wiem co kupić do X box 360 (czy on jest 100Hz) ;/zastanawiałem się nad samsungiem LE40M86B ?? Edytowane przez Chilid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...