Skocz do zawartości
  • 0
ariel_matrix

Soundbar LG SN11r a AirPlay? A może inny model?

Pytanie

Witam, 

czy ten model obsluguje AirPlay? Czy da się przesylac strumieniowo dźwięki ze sprzętu Apple?

jak nie to jaki inny model polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Faktycznie nic w informacjach nie wspominają o obsłudze AirPlay. Trochę czytałem o tym zestawie (niestety odsłuch w sklepie mija się z celem) i gdybym miał wolne fundusze myślę że bym go sobie kupił. Niestety dla mnie za drogo. Proponuję Ci zakup przez internet w dużej sieci marketów jak Media Markt lub innej. Masz od 14 dni do 30 zależnie od sklepu na zwrot bez podania przyczyny. To bardzo wygodne aby przetestować sprzęt w domu i sprawdzić jego walory lub wady. Ja tak zakupiłem obecny soundbar, był jako trzeci z kolei który mi spasował. Pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tzn wiem, że tka można, ale to jest zamrażanie kasy... ostatnio tak kupowałem coś i miałem amrożoną jasne na 3 tyg... wiec już wole zapytać się z góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ogólnie ciężko doradzać w sprawie soundbara , ponieważ napisałeś tylko iż potrzebujesz obsługę AirPlay. Polecam jeszcze Samsunga HW-Q950 ,jest obecnie tańszy od LG a ma dobre recenzje. Przykład z Rtings - https://www.rtings.com/soundbar/reviews/samsung/hw-q950t, ale można znaleźć więcej recenzji. Można poszukać innych recenzji. Co do jakośći dźwięku był bym spokojny, ponieważ kilka lat temu Samsung przejął Harman Kardon - a oni mają spore doświadczenie. Sam mam soundbar Harmana i jestem bardzo zadowolony.

A tutaj masz bezpośrednie porównanie obu modeli https://www.rtings.com/soundbar/tools/compare/samsung-hw-q950t-vs-lg-sn11rg/15423/13148?usage=8767&threshold=0.10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

LG SN11R nie posiada AirPlay, nowszy model sp11 już posiada.

Chciałbym soundbar, który obsługuje AirPlay, ma tylne głośniki najlepiej bezprzewodowe oraz ma dolby atmos.

Sounbar głównie do oglądania filmów, czasami muzyki dlatego AirPlay.

 

PS

patrzyłem na lg, ponieważ w niedalekiej przyszłości chce kupić tv lg - tv lg obsługują AirPlay.

Edytowane przez ariel_matrix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja sam posiadam telewizor od LG jak widać w opisie i doskonale współpracuje z innymi urządzeniami. Przed soundbarem Harmana miałem firmy BOSE i TCL. Jedynie z TCL były problemy, TCL czasami wydobywał z siebie trzaski ale obsługa za pomocą pilota LG była prawidłowa. Myślę że nie musisz się ograniczać tylko do marki LG, z tego co wiem to tylko Samsung wprowadził belki które współpracują z głośnikami z TV. Wybór należy do Ciebie, oczywiście soundbar z LG też jest wysokiej klasy - myślę że Meridian zadbał o dobre brzmienie tego zestawu. Na plus LG jest dopasowanie się dźwięku do pomieszczeń, taka mini kalibracja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...