Skocz do zawartości
Andreios74

Soundbar HW-Q900T czy HW-Q800A do Neo Qled

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. 

Posiadam tv samsunga z tego roku N95A. Potrzebny jest mi jeszcze dobry soundbar, ale mam dylemat. Lepiej wybrać Q800A również z tego roku grający w systemie 3.1.2 czy może lepszy byłby z tamtego roku Q900T grający jako 7.1.2? Różnica w cenie w sumie niewielka, ale to nie ma znaczenia, najważniejsze żeby dźwiękowo było wybitnie. Głównie przy oglądaniu filmów w jakości 4K.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Przeczytałem. Wychodzi na to, że q800a będzie lepszym rozwiązaniem. 

A nie wiecie może kiedy dostępne będą w Polsce wyższe modele? Chociażby Q900A? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zeszłoroczny Q950T. Wiadomo że nie zastąpi kina domowego, ale jak na soundbar jest dobrze, nawet bardzo dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modelu 900A chyba nie ma w ofercie Samsunga. Będzie Q950A - w drugiej połowie roku (czyli powinien już się pojawić) https://technologia.dziennik.pl/sprzet/artykuly/8154008,samsung-soundbar-q950a.html 

tutaj cena z USA https://www.bestbuy.com/site/samsung-hw-q950a-11-1-4ch-sound-bar-with-dolby-atmos-black/6462571.p?acampID=0&cmp=RMX&intl=nosplash&irclickid=TOfzMSQFJxyLThr0M-0V7wD0UkByNdxpDSwr3M0&irgwc=1&loc=RTINGS.com&mpid=1989377&ref=198&refdomain=rtings.com&skuId=6462571

Samsung kilka lat temu wykupił grupę Harman Kardon (JBL,AKG) ,więc teraz Samsung czerpie garściami z ich doświadczeń przy produkcji własnych soundbarów. Kiedys nawet widniało logo Harman Kardon na sounbarach Samsunga, ale obecnie z tego zrezygnowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko. Jaki przewód hdmi powinien być podlaczony do tv i soundbara, aby obsługiwać Dolby atmos i inne te nowe bajery. Może być zwykły, najtańszy kabelek sprzed kilku lat, czy musi być w wersji 2.1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak , powinien być podłączony do telewizora za pomocą kabla HDMI. Jak się nie mylę kabel powinien być w zestawie z soundbarem, nie ma potrzeby aby był to kabel 2.1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To spoko. W zestawie bodajże jest 1.5m, a ja potrzebuję dłuższy, więc i tak będę  musiał podłączyć jakiś inny, dlatego się zapytałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy może ktoś wie jaki bluetooth ma zestaw Samsunga HW-Q800A ? bo nigdzie nie jest opisane. No i gdzie mógłbym zakupić w dobrej cenie zestaw satelit SWA-9500S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...