Skocz do zawartości
agent

Xbox live a vista

Rekomendowane odpowiedzi

Czy komuś udało się połączyć x360 kablem do pc z vistą?Jesli tak to proszę o poradę (net 24 na lini TPSA),bo nie mam pojęcia jak to dziadostwo skonfigurować!!!W XP-ku udało się i działało znakomicie, natomiast po instalacji visty całe połączenie trafił szlag... :P
Zachciało mi się oglądać filmy przez WMC i teraz mam problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pewnie wszystko robisz jak należy jednak jest pewne "ALE" w xboxie trzeba w konfiguracji połączenia z PC "wymazać" z konfiguracji ten losowo generowany kod cyfrowy na ekranie TV , który potem należy wpisać w MC PC (chyba to 5 cyfr XX-XXX ).jak wygenerujesz nowy kod a nastepnie wpiszesz go w viście MC ruszy z miejsca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakiś czas temu improwizowałem z Vistą ale zarzuciełem z powodu złej współpracy z VLC360. Poza streamowaniem plików HD oraz MP3 czy JPG miałem kłopoty z uzyskaniem DivX'ów z napisami. Nie mogłem uzyskać napisów ani w VLC360 ani w Transcodzie. Czy coś drgnęło w tej kwesti? Dużymi krokami zbliża się dzień w którym będę musiał przeinstalować system (działa coraz gorzej) i fajnie byłoby zainstalować coś nowego, interfejs użytkownika w Viście bardziej mi się podoba niż ten w WMC XP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
właśnie niedawno odpaliłem z ciekawości streaming z PC, zeby sprawdzić jak toto działa.
JPG, MP3 bez problemu, chociaż o kand [beeep]y rozbić dashboard X360. Nieprzemyślana i wysoce nieużyteczna obsługa.

Jeśli chodzi o filmy:
Użyłem TVersity + kodeki ffdshow i zaznaczyłem opcję "Subtitles". Mam słabego PC-ta więc bez problemów szły mi tylko "lekkie" DIVXy. Polskie litery są.
WMV HD chodzą bez zarzutu.

Czy wiecie w jakich formatach najczęściej spotyka się filmy HD w sieci? Chciałbym ściągnąć sobie jakiś film w dobrej jakości. Tylko warunek jest taki, żeby nie było reencodingu materiału na PC-cie, bo jak wspomniałem - słaby sprzęcior. To jakim formatem mam się zainteresować?

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...