Skocz do zawartości
d3v1l

Gdzie kupować filmy na Blu-Ray?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wiem, że ten temat był już na forum poruszany ale pomyślałem, żeby wszystko w kupe zebrać.
Tak więc gdzie najkorzystniej kupować filmy na Blu-Rayu?

Ja zacznę:
Na allegro można znaleść niektóre tytuły w okazyjnej cenie. Co do kupowania za granicą to się niewypowiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.


Nie do końca rozumię Twoją intencję ...

Pewnie , że można szukać okazji na Alllegro - [url="http://www.allegro.pl/46187_plyty_high_definition.html"]ZOBACZ OFERTY[/url]
ale generalnie większą ofertę znajdziesz w netowych sklepach za oceanem , z tym ,
że powinieneś pamiętać o regionalizcji ( dlaczego jeszcze nie ma wątku o płytach
region free zza oceanu ? ) , pamiętaj także o VAT-cie i innych opłatach o ile płyty
wpadną w ręce naszych celników ! :)


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi o to abyście wpisywali gdzie kupujecie płyty Blue-Ray z ceną czasem przesyłki i oceną sklepu.
Można by utworzyć ładną bazę danych o sklepach ;].
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A odnośnie płyt blue-ray za oceanu to regionalizacja ma ponoć nastąpić dopiero w 2009 roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Jak już tak bardzo nalegasz , to proszę : wszelkiej maści Amazon-y ( com. de. fr. co.uk )
ew. dvdempire.com i dvdpacific.com . Polskie znajdziesz przy pomocy googla ...

Co do regionalizacji , to niestety bardzo się mylisz - już obowiązuje na większości Blu-Ray
Sprawdź sobie chociażby [url="http://www.dvdempire.com/Exec/v4_item.asp?userid=99365771750053&item_id=1246154&searchID="]TUTAJ[/url]

Miłej lektury forum , bo tam znajdziesz wszystkie odpowiedzi na swoje troski ! :P


Pzdr.


BoDeX ®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz goldi za 110zł to można nowego misia kupić:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale w sklepie sie nei potargujesz a to praktycznie nowka, zreszta nie kazdy ma sklep pod nosem, zreszta filmy na all... od 1zl wystawione :) (Nick: m_zlotopolski jak by co)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goldi czekam na przesyłkę crackdown :)

Fakt, z Goldim można sie potargować. Szkoda ze nie mam blu ray.

Autorus


[quote name='goldi69' post='50945' date='20.06.2007, 11:22 ']ale w sklepie sie nei potargujesz a to praktycznie nowka, zreszta nie kazdy ma sklep pod nosem, zreszta filmy na all... od 1zl wystawione :P (Nick: m_zlotopolski jak by co)[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autorus w dziale sprzedam swierzutki poscik z oferta mojej PS3 wiec mozesz smialo nadrobic braki :)

wyszedlem z zalozenia ze na ps3 i tak poza Resistance nic nie ma nawet w zapowiedziach co by mnie jaralo, filmy na BluRay sa nadal w hu.. drogie a dopiero niedawno odkrylem x264 ktore nieznacznie odbiega od BluRay i nieco taniej wychodzi :P

wczoraj sie na maxa juz wqr... na PS3 i Sony bo po raz olejny wchodze 30min przed meczykiem klanowym w Resistance a tu nagle info ze nowy Update musze zessac, a ten siagnal sie prawie 2h przy laczu 2mb, a jak wiemy praktynie nic nie poprawil, naprawde nie wiem kto jest tam za updaty odpowiedzialny ale mnie qrv... strzelila i postanowilem pogonic PS3 bo dla samego Resa trzymac konsole za 2 kafle mi sie nie widzi, wole juz Kite'a za to kupic i polatac na Rodos ;)

a ze by nie bylo ze oftopje, to normalne ze filmy BluRay tak samo jak i gry najtaniej wychodza zamawiajac ze sklepow wysylkowych (zagranicznych najczesciej), jednak nie kazdy jara sie z satysfakcji ze zaoszczedzil 15zl na filmie, czekal 2 tygodnie, ryzykowal cło itd.
Ja np wole do filmu zamowic mniejsza Pizze i 2 piwka mniej wypic i wyrowna sie rachunek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos moglby mi powiedziec jak mozna zamowic film z amazon.com? Kiedy mam cos w koszu i chce zlozyc zamowienie to pokazuje mi sie informacja, ze nie mozna wyslac do Polski. To samo sie tyczy np. plyt CD, ktore ponoc wszedzie wysylaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,
póki co mogę polecić amerykański amazon(.com).
Ceny bardzo atrakcyjne (od 14$ = 35 zł!!!), koszty przesyłki nie powinny powalić na kolana - zapłaciłem 12$ za Expedited Int'l Shipping - "straszyli" dostawą w miesiąc, a szło 12 dni (kalendarzowych)!!!

Oczywiście tytułów z polskimi napisami tam nie uświadczymy (można próbowac na europejskich amazonach ale ceny już mniej przystępne) ale za to spory jest wybór wydawnictw region-free, co w przypadku koncertów jest bardzo dużą atrakcją.
Pozdrawiam!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='pallmall' post='70101' date='28.11.2007, 00:27 ']Oczywiście tytułów z polskimi napisami tam nie uświadczymy (można próbowac na europejskich amazonach ale ceny już mniej przystępne)[/quote]

Nie do końca prawda. Jest parę tytułów z polskimi napisami a nawet z polską ścieżką dżwiękową, przykładowo Patriota i zdaje się że Ludzie Honoru.
Polskie napisy są prawdopodobnie w następujących tytułach :
Bram Stoker's Drakula
Hellboy
Warriors of Heaven and Earth
Cruel Intentions
Hostel ( UK Import )
Secret Window
Identity
Closer
Dwa ostatnie i Ludzi Honoru dzisiaj odbieram i będę mógł potwierdzić. Patriote mam więc info pewne.
Oczywiście piszę o wydaniach Blu-ray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Identity
Closer
Dwa ostatnie i Ludzi Honoru dzisiaj odbieram i będę mógł potwierdzić. Patriote mam więc info pewne.
Oczywiście piszę o wydaniach Blu-ray
[/quote]


Super,
daj w takim razie znać - to i ja skorzystam:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dostalem wlasnie z Amazon w USA przesylke z Basic Instinct 2 (Region: Unknown) i Silent Hill (Region: All Regions). Tak bylo wedlug opisu, w rzeczywistosci z tylu widzimy malutka literke "A".
Jak widac nie zawsze wszystko sie zgadza. Bede musial odeslac, chyba ze ktos jest zainteresowany odkupieniem. Kupilem w promocji za 27 $ w sumie. Sa nieodpakowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='crazy-j' post='70127' date='28.11.2007, 09:17 ']Dostalem wlasnie z Amazon w USA przesylke z Basic Instinct 2 (Region: Unknown) i Silent Hill (Region: All Regions[/quote]

Pierwszy niestety jest z blokadą regionalną, drugi, mimo znaczka A, powinien odtwarzać na europejskich odtwarzaczach.
Źródło : [url="http://bluray.lindsite.dk/"]http://bluray.lindsite.dk/[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dvd, hddvd, blu-ray :

[url="http://punkt44.pl/index.php?uid=1197"]http://punkt44.pl/index.php?uid=1197[/url]

co prawda dopiero zaczynają ale zawsze to kolejne miejsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='krzyku' post='70130' date='28.11.2007, 10:51 ']Pierwszy niestety jest z blokadą regionalną, drugi, mimo znaczka A, powinien odtwarzać na europejskich odtwarzaczach.
Źródło : [url="http://bluray.lindsite.dk/"]http://bluray.lindsite.dk/[/url][/quote]

Dzieki za wiadomosc, dostalem jeszcze "House of Flying Daggers" ze znaczkiem A, ale widze, ze powinien chodzic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='krzyku' post='70138' date='28.11.2007, 10:28 ']Offroad
To już taniej jest nawet w Media Markt[/quote]


jedne droższe inne tańsze jak to w sklepach ale jest jakaś opcja na razie nie cierpimy na nadmiar sklepów oferujących nowe nośniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...