Skocz do zawartości
Tagor

TCL vs Samsung

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Po krótkich poszukiwaniach TV rozważam zakup jednego z poniższych modeli. Który z nich wybrać i dlaczego? Ewentualnie czy są podobne (lub lepsze) modele w podobnej cenie?

1. TCL QLED 55C715 - Telewizor TCL QLED 55C715 55 cali - Opinie i ceny na Ceneo.pl

2. Samsung QE55Q67TA - Telewizor Samsung QE55Q67TA 55 cali - Opinie i ceny na Ceneo.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na Samsunga, ewentualnie dodaje Panasonica HX8… (gorszy smart, obraz chyba jednak bardziej klasowy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Xisiek napisał:

Stawiam na Samsunga, ewentualnie dodaje Panasonica HX8… (gorszy smart, obraz chyba jednak bardziej klasowy).

HX8... to panele LED (nie QLED) z tym samym odświeżaniem, a w wyższej cenie. Na papierze wygląda na dużo gorszy wybór (mimo, że ma 3 cale więcej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Tagor napisał:

HX8... to panele LED (nie QLED) z tym samym odświeżaniem, a w wyższej cenie. Na papierze wygląda na dużo gorszy wybór (mimo, że ma 3 cale więcej).

Nie sądzisz chyba, ze dostałeś te rekomendacje przypadkiem i od kogoś, kto ma informacje z opinii ceneo? 🥳

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Tagor napisał:

HX8... to panele LED (nie QLED) z tym samym odświeżaniem, a w wyższej cenie. Na papierze wygląda na dużo gorszy wybór (mimo, że ma 3 cale więcej).

taaaaaa, na papierze.... tu chyba cena gra rolę a nie wyświetlany obraz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, KrisH-71 napisał:

taaaaaa, na papierze.... tu chyba cena gra rolę a nie wyświetlany obraz:)

Nie, cena wszystkich modeli jest ok. Mam tylko wątpliwości czy zwykły LED QLED-owi równy? 

3 godziny temu, Xisiek napisał:

Nie sądzisz chyba, ze dostałeś te rekomendacje przypadkiem i od kogoś, kto ma informacje z opinii ceneo? 🥳

Skąd mam to wiedzieć? Napisałeś tylko, że stawiałbyś na Samsunga i dodałeś do rozważenia trzeci model. Oczywiście dzięki Ci za to, ale od merytorycznej argumentacji odpowiedź nie pękała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Tagor napisał:

Nie, cena wszystkich modeli jest ok. Mam tylko wątpliwości czy zwykły LED QLED-owi równy? 

Skąd mam to wiedzieć? Napisałeś tylko, że stawiałbyś na Samsunga i dodałeś do rozważenia trzeci model. Oczywiście dzięki Ci za to, ale od merytorycznej argumentacji odpowiedź nie pękała :)

Bo mnie się już nie chce pisać why :) Skocz do sklepu, rzuć własnym okiem, obrazowo powinieneś być najbardziej happy z HX8..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...