Skocz do zawartości
dida12314

Telewizor 43 cale 4K pod PS4 Slim, TV z modułu CI+, Android TV oraz Netflixa

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam serdecznie. Chciałbym się doradzić tutaj w kwestii doboru telewizora (tak jak w temacie : 43 cale 4K pod PS4 Slim, Netflixa, telewizję z modułu CI+ i Android TV)

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 10m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 1,5 - 2m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1 - 2
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? - Kąty nie są ważne, siedzimy głównie na wprost ekranu
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? - Telewizor ma stać
7. Jaki masz obecnie telewizor ? Obecnie w jednym pokoju mam 22 cale Samsunga H5000 oraz 32 cale Samsuna J5100
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? Przede wszystkim slot na moduł CI+, Android TV
9.  Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? 
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? Konsola PS4 Slim (mam w domu również dostawkę Mi Box, ale w TV lepiej, żeby był Android TV)
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Głównie sport
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? Granie weekendowe 2-3h 
17. Preferencje co do wielkości? 43 cale
19. Preferencje co do marki ? Mam 2 Samsungi, ale czytałem, że czerń na nich nie jest dobra. Krótko mówiąc : przyjmę każdy model
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Nie

22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? Wstępnie tak

 

Tak na koniec napiszę, że wcześniej przeglądając modele trafiłem na 2 modele TLC : 43P615 i 43P715. Ten drugi odpada, bo o dziwo nie ma slotu na moduł CI+, na którym mi zależy.

Chociaż jak sprawdziłem w kilku sklepach to w opisie ten TCL 43P715 ma moduł (tylko Media Expert zakłamuje, że nie ma).

Edytowane przez dida12314

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...